top of page
Center Gradient Transparent

Laisvojo nardymo mokytojas, gidas, fotografas, kelionių vadovas

LUCA MALAGUTI

LUCA MALAGUTI

1. Povandeninė žuvų medžioklė ir jūros gėrybių rinkimas Britų Kolumbijoje, Kanadoje
2. Nardymas būryje delfinų Raudonojoje jūroje, Egipte
3. Žuvų medžioklė, nardymas ir salos tyrinėjimas Dominikoje, Karibų jūroje
4. Laisvasis nardymas, laipiojimas ledynais, plaukiojimas irklente ir banglente Islandijoje
5. Nardymas po lediniu aisbergu Grenlandijoje

Įsimintiniausi nuotykiai:

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

Apie kelionių vadovo darbą:

Kalbos: anglų, italų, ispanų.
Aš Kanados italas, laisvojo nardymo profesionalas, siekiantis aukščiausių tikslų ir rekordų laisvojo nardymo varžybose visame pasaulyje. Taip pat profesionaliai fotografuoju po vandeniu ir kuriu kelionių nuotykių filmus. Vis dėlto, pagrindinės mano pareigos: laisvojo nardymo mokytojas, gidas gražiausiuose pasaulio nardymo kampeliuose ir atsakingos povandeninės medžioklės mentorius. Pagrindinis mano tikslas, kad laisvojo nardymo pamokose studentai prisijaukintų vandenį, išmoktų saugiai nardyti savais plaučiais į didžiausius gylius įvairiausiuose pasaulio vandenyse, o norėdami, galėtų atsargiai bei atsakingai susimedžioti žuvį. Aš taip pat vadovauju „Sea to Sky Freediving“ ir „Siquijor Freedivers“ nardymo mokykloms Kanadoje ir Filipinuose ir organizuoju visas vaizduotes ribas peržiangiančius nuotykius, tokius kaip nardymas su delfinais Raudonojoje jūroje, liūtžuvių medžioklė Karibų jūroje, ar įspūdingos uolėtos Vakarų pakrantės tyrinėjimas Kanadoje. Jungiame jėgas su EXPLORWAY komanda, kad kartu galėtume nerti į išskirtiniausius pasaulio nuotykius ir praplėsti savo galimybių ribas.

SVARBU: Konkretus EXPLORWAY kelionių vadovas irgi tik žmogus ir dėl nenumatytų aplinkybių prieš kelionę gali pasikeisti. Tokiu atveju, užtikrinsime sklandų nuotykio įgyvendinimą arba atidėsime kelionę.

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Atsiliepimai

Luca ne tik puikus nardymo instruktorius, tačiau ir povandeninio pasaulio gidas. Filipinuose Luca išmokė mane ne tik kaip panerti į 20 m gylį, tačiau ir kaip atsakingai bei saugiai medžioti žuvis. Tiesa sakant, nė nereikėjo ką nors sumedžioti, pats jausmas, kai gali povandeniu išbūti ilgai nekvepavęs, nerti į gylius, kurių nuo paviršiaus nesimato - nerealus. Atsiveria kitas pasaulis. Plius visada žinai, kad tave stebi budri Luco akis. 

Luca nepaprastai išmanantis savo darbą, kantrus ir dega aistra, kuri didesnė net už patį vandenyną. Luco trenerio nardymo gido stilius leis jums pasisekti geriausių rezultatų ir šypsotis kiekvienoje sesijoje ar kelionėje.

Luca yra puikus laisvojo nardymo instruktorius. Jo metodiškas požiūris, racionalumas ir palaikanti energija - puikus derinys bet kuriam pradedančiajam. Po laisvojo nardymo pamokų su Luca galėjau sulaikyti kvėpavimą 2 min. ir 30 sek. Kiti mūsų klasės mokiniai įveikė iki 3 min! Nežinau kaip jūs, bet prieš tai negalėjau sulaikyti kvėpavimo ilgiau nei minutę.

Laisvalaikiu praeityje buvau nardęs ir nusprendžiau atlikti AIDA1 kursą, kad išmokčiau teorijos. Luca Malaguti yra tiesiog nuostabus ir aistringas instruktorius, kuris kvėpuoja ir gyvena laisvuoju nardymu. Labai gerai išmanantis ir giliai besidomintis mokslu, susijusiu su laisvojo nardymo refleksais ir mokymu, Luca yra TAS instruktorius, su kuriuo norite mokytis. Be to, jis labai supranta saugos reikalavimus, su juo esate gerose rankose.

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page