top of page
Taisyklės_Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės_Explorway

KELIONĖS ATMINTINĖ

EXPLORWAY kelionių taisyklės

EXPLORWAY NUOTYKIŲ ATMINTINĖ

 

Esame lincencijuoti nuotykinių kelionių organizatoriai (Kelionių organizatoriaus lincencija nr. 16992, Laidavimo draudimo liudijimas: LT23-KOFG-00000025-2). Su kiekvienu keliautoju prieš kelionę EXPLORWAY sudarys standartinę kelionių sutartį, kad ir jūs, ir mes tegalvotume apie kelionių nuotykius ir gerą laiką. Antra vertus, yra svarbių dalykų, kuriuos verta išskirti EXPLORWAY taisyklėse ir atmintinėje.

Prieš Explorway kelionę:

 

 1. KELIONĖS INFORMACIJA. Mes stengiamės, kuo daugiau papasakoti apie būsimą nuotykį ir kelionę Explorway puslapyje, todėl tikimės, kad gerai įsiskaitysite į visą kelionės aprašymą: su maršrutu, nuotykio aktyvumo lygiu, įskaičiuotais ir neįskaičiuotais į kainą dalykais, kita svarbia informacija, atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus, apie ligas, vizas, valiutą, reikalingus daiktus ir saugumą.

 2. KONTAKTAI. Teisingai įrašykite į užsakymo užklausą savo kontaktus, o jei per 3 darbo dienas nesulauksite iš mūsų atsakymo – būtinai pasitikrinkite dėl kelionės užsakymo nurodytais Explorway kontaktais.

 3. ATSAKINGAS KELIAVIMAS. Nepamirškite peržvelgti skilties apie paramą socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms – tai mūsų bendras įsipareigojimas planetai ruošiantis į Explorway nuotykius. Principingai esame pasiruošę dalintis savo pelnu ir biudžetu su pasaulį gerinančiomis iniciatyvomis.

 4. KELIONIŲ SUTARTIES PASIRAŠYMAS. Kiekvienam užsisakiusiam Explorway kelionę nuotykiautojui ar grupei keliautojų elektroniniu paštu išsiųsime Standartines kelionių sutartis su priedais, kuriuose bus įrašyta visa Jūsų konkrečios kelionės informacija. Pasirašyti sutartį galėsite trimis būdais: 1) Atsispausdinti sutartį, pasirašyti ranka ir nufotografuotą/nuskenuotą sutartį su parašais atsiųsti mums (vėliau, patogiu laiku perduosite ir originalą) 2) Sutarties PDF failą pasirašyti elektroniniu parašu www.gosign.lt svetainėje (įkelkite el. Sutarties dokumentą į svaitainę, sekite nurodymus, vienu iš būdu pasirašykite dokumentą internetu, nepamirškite pažymėti, kad pasirašyta indormacija matytųsi dokumente kažkuriame puslapio kampe, atsisiųskite pasirašytą dokumentą ir persiųskite jį mums e-paštu). 3) Atsidarykite elektroninį dokumentą kompiuteryje ir pasirašykite reikiamoje vietoje nupiešdami savo parašą ar įkeldami parašo nuotrauką programėlių pagalba. Išsaugoję pasirašytą sutartį persiųskite ją atgal Explorway.

 5. SUSIPAŽINIMAS. Esant galimybei siekiame susitikti su naujais bendrakeleiviais dar prieš kelionę. Mažų mažiausiai pasiskambinti, susipažinti, vienas kitą išgirsti ir išklausyti lūkesčius bei atsakyti į papildomus klausimus.

 6. PRIEMOKA UŽ KAMBARĮ. Pavieniams kelionių bičiuliams: jei už papildomą kainą neužsisakėte nakvynės atskirame kamabaryje, Explorway kelionėse turite būti pasiruošę gyventi su kambariokais. Nebent būsite vienas keliautoja/s likęs be kambarioko/ės – tokiu atveju už tą pačią kainą (be papildomo užmokesčio) gausite savo privatų kambarį per visą ar dalį kelionės. Sumokėję priemoką, privatų kambarį garantuotai turėsite visoje kelionėje.

 7. PASIRUOŠIMAS KELIONEI. Suteiksime visą reikalingą informaciją apie bilietų pirkimą, vizas, pavojingas ligas, grėsmes ir draudimą. Jei norėsite, už nedidelę papildomą kainą ar su partnerių pagalba padėsime viską užsakyti ir tvarkingai pasiruošti kelionei. Vis dėlto, tai ir jūsų atsakomybė - kelionės dieną turėti tvarkingus dokumentus, bilietus, vizas, skiepus, draudimus ir būti vietoje bei nustatytu laiku. Paskutinę valandą prieš skrydį ne daug ką galėsime pakeisti!

 8. PRANEŠTI APIE APLINKYBES. Norime, kad jaustumėtės saugiai ir patogiai, net ir nutrūktgalviškiausiame nuotykyje, todėl tikimės, kad iš anksto pranešite, jei laikotės specialios dietos, turite alergijų ar kitų aplinkybių, kurios gali apsunkinti, trukdyti kelionėje. Tai ypač galioja aktyvioms kelionėms ir veikloms. Kelionių vadovai galės pasiruošti ir jums padėti mėgautis patirtimis.

 

Prieš Individualias Explorway keliones:

 

 1. PARAIŠKOS UŽPILDYMAS. Planuodami ir organizuodami individualias keliones prašysime kuo tiksliau atsakyti į esminius klausimus, kuo daugiau informacijos suteikti apie kelionės lūkesčius, apgyvendinimo, transporto, maitinimo tipus, pramogas, kurių norite, žmonių skaičių grupėje ar net paskirtą kelionei pinigų sumą. Tai padės mums suplanuoti jūsų norus ir lūkesčius atitinkantį išskirtinį nuotykį.

 2. GERIAUSI EXPLORWAY KRYPTYSE. Individualias keliones profesionaliausiai pasiūsime iš tų krypčių, kurios yra paskelbtos Explorway puslapyje. Tačiau ir mums dar nematytuose kraštuose pasistengsime padėti, suplanuoti ar suvesti su žmonėmis ir kompanijomis, kurios geriausiai išpildys jūsų norus. Antra vertus, organizuodami kelionę pirmą kartą į nematytus kraštus visi kartu prisiimsime daugiau rizikos, kas irgi yra nuotykio dalis. Šis tyrinėjimo, atradimo, nesuplanuotų nuotykių jausmas dažnai tampa kelionės vinimi.

 3. ATSAKINGUMAS. Negalėsime jums padėti su tam tikromis kelionių kryptimis ar veiklomis. Ir tai tiesiai pasakysime.

 

Explorway kelionėje:

 

 1. PAGARBA BENDRAKELEIVIAMS. LABAI SVARBU! Su savo bendrakeleiviais didžiojoje dalyje kelionių kartu vienoje grupėje praleisime daugiau laiko, nei su savo artimiausiais draugais ar giminėmis. Todėl kviečiame keliauti atvira širdimi, su krisleliu humoro, atlaidumu ir geru nusiteikimu. Niurzgėjimai, nuolatiniai skundai, kelionę stabdančios priklausomybės, konfliktavimas su komandos draugais, kelionių vadovais ar kelionėje sutiktais vietos žmonėmis Explorway bus vertinami rimtai. Stengsimės spręsti kylančias problemas, kalbėsimės akis į akį, siūlysime alternatyvas, tačiau ekstremaliausiu atveju, kai visos keliautojų grupės kelionės nuotaika ir patirtys bus negrįžtamai gadinamos ir visi kiti sprendimai neveiks – atsisveikinsime su komandos nariu anksčiau laiko, kad kiti galėtų toliau smagiai nuotykiauti. Jūsų nuotykis – mums svarbiausia.

 2. KONFLIKTAMS - NE. Siūlome kelionėse saikingai politikuoti ar liesti aštrias temas, ypač nepažįstamoje kompanijoje, kelionės pradžioje. Iš karto rekomenduojame su Explorway nekeliauti homofobams, kraštutinių pažiūrų radikaliems žmonėms. Sąmokslo teorijų platintojams Explorway kelionėse taip pat bus sunku. Atostogos juk tam, kad smagiai praleistume laiką! Antra vertus, su mielu noru nersime į sudėtingas ir kontraversiškas šalių, kuriose keliausime temas, kad visapusiškai pažintume kraštą. Be to rasime, kaip kitaip aktyviai išlieti susikaupusią įvairią ir gerą, ir blogą energiją! Galiausiai, ilgoje kelionėje neišvengsime ir savo krašto aktualijų, pastebėjimų ir pasidalinimų požiūriais - tolernatiška diskusija dar niekam nepakenkė.

 3. APGYVENDINIMAS. Kelionėje parenkame apgyvendinimo vietas ne tik pagal žvaigždučių kiekį, bet ir pagal atmosferą, kainos ir kokybės santykį, grupės dydį, kelionės tipą, išskirtinę lokaciją:​ 1) Nuo stovyklavimo kalnuose ir kempinguose iki prabangių palapinių Afrikos savanose; 2) Nuo tvarkingų pakelės viešbutukų iki prabangesnių viešbučių pasilepinimui; 3) Nuo apratamentų miestuose ir paprastų namelių su virtuve gamtoje iki marokietiškų riadų su savo baseinu; 4) Nuo šeimyniškų svečių namų iki egzotiškų paplūdimio namelių ar jaukių pakrantės viešbučių.

 4. Dažnai tokių apgyvendinimo vietų kambariai skiriasi, vieniems tenka geresnis vaizdas, kitiems daugiau erdvės, tretiems daugiau patogumų. Todėl visi draugiškai skirstysimės kamabarius, o kraštutiniu atveju – mesime burtus arba užleisime tiems, kam labiau reikia vieno ar kito nakvynės kambario.

 5. MIEGAS. Pažadame dviems nepažįstamiems žmonėms skirti atskiras lovos, nebent iškiltų nenumatytos aplinkybės ir kambario draugai/ės tam neprieštarautų.

 6. VIP. Keliaudimi su Explorway į trečią savo kelionę turėsite patyrusių nuotykiautojų statusą – su šiuo statusu atkeliaus ne tik nedidelių privilegijų, pasilepinimų ar Explorway staigmenų, bet ir atsiras maloni atsakomybė palaikyti gerą nuotykio dvasią, kaip ir kitose jau anksčiau patirtose Explorway kelionėse.

 7. MAITINIMAS. Explorway kelionėse dažniausiai nebus pilno matinimo, tačiau užtikrinsime pusryčius. O pietūs ir vakarienės bus įtraukti tik ten, kur nėra alternatyvų pavalgyti patiems (pvz.: suplanuotos degustacijos, žygis į kalnus, safarių diena su pilnu maitinimu savanoje arba maisto gaminimas kartu vietos šeimoje). Dalį papildomo kelionės biudžeto maistui susimesime kartu jau atvykę į vietą, kad bendrai išragautume šalies skanėstus, apsipirktume vietos turguje ar vakare sėstume prie bendro vaišių stalo. Gėrimai (išskyrūs vandenį ir suplanuotas degustacijas) – išskirtinai keliautojų papildomos kelionės išlaidos.

 8. NETIKĖTUMAI. Bet kuris nuotykis gali būti suplanuotas iki smulkmenų ir tai vis tiek neapsaugos nuo nėtikėtų, o kartais ir nemalonių situacijų (vėlavimų, neparuoštų kambarių, sugedusio transporto, dėl blogo oro neįgyvendintų veiklų ar kelionės plano pakeitimų, neatvykusio vietos gido ar susirgusio kelionių vadovo). Nesame apsaugoti nuo Explorway partnerių ar mūsų pačių klaidų, tačiau pažadame daryti viską, kas įmanoma, kad nesklandumus spręstume čia ir dabar. O kas bus neišsprendžiama – tikimės, kad kartu iš to galėsime pasijuokti kelionės pabaigoje. Dažniausiai sunkiausios, pavojingiausios ar ištvermės reikalaujančios situacijos išlieka tarp ryškiausių kelionės nuotykių atsiminimų.

 9. DIENA PAS VIETOS ŽMONES. Explorway kuriame taip, kad kuo daugiau laiko kelionėje praleistume neturistinėje aplinkoje, pas vietos žmones, bendraudami su vietos gidais ir kitų sričių profesionalais. Todėl bent vieną dieną ilgesniuose Explorway nuotykiuose stengiamės skirti svečiavimuisi šeimose ir paprastų žmonių namuose, mokyklose, bažnyčių pamaldose, bendruomeninėse organizacijose, ūkiuose, pas menininkus, ar kur tik mus nuneš kelionės planas bei atsitiktinumas (laidotuvės ar vestuvės? Kodėl gi ne). Šią dieną svarbu – atviras bendravimas, net nemokant kalbos, kantrybė, geras nusiteikimas. Kartais tokios patirtys gali atrodyti per daug ištęstos, varginančios ar nejaukios, bet tai yra tikras, nesurežisuotas gyvenimas, į kurį svečioje šalyje nėra lengva įsiprašyti, ir kuris užburs bendrumo jausmu, kur benuvyktumėme.

 10. ARBATPINIGIAI. Smulkesniais arbatpinigiais kelionėje iš karto pasirūpinsime mes. O atskirai kiekvienos kelionės pradžioje kelionių vadovas rekomenduos kiek esant geroms, patikusioms paslaugoms palikti arbatpinigių pavyzdžiui safari vairuotojui ar patikusiam vietos gidui.

 11. KELIONIŲ VADOVO DARBAS. Nors pats Explorway kelionių vadovas/ė jums taps kaip šeimos narys ar draugas, tačiau nepamirškite, kad ir jis prieš ir per visą kelionę 24/7 dirbo dėl jūsų. Ir jei kelionės gale vis dar esate, o gal jau tapote geri draugai su savo kelionių vedliu/e – nesidrovėkite palikti arbatpinigių ir jam. Būtent kelionių vadovas nustato kelionės toną, sukuria kelionės dvasią, padeda bėdoje, sujungia su vietos žmonėmis, išklauso, atlieka daug nematomo darbo, jei reikia, išverčia iš svetimos kalbos ir gali net ir daugiausiai iššūkių pasiūliusią kelionę paversti nepamirštama patirtimi.

 

Po Explorway kelionės:

 

 1. ATSILIEPIMAI. SVARBU! Kelionėje spėsite pasikalbėti su gidais ir kelionių vadovu/e apie tai, kas patiko, išsakysite ir tai, kas netenkino. Vis dėlto, Explorway labai prašo kiekvieno kelionių bičiulio parašyti atsiliepimą (jei yra įkvėpimo, ir ilgesnį tekstą) po kelionės, išrinkti kelias nuotraukas ir atsiųsti mums e-paštu. Jei turite filmuotos medžiagos, nuotraukų – jomis mielai pasidalinsime Explorway socialiniuose tinkluose ir tinklalapyje – siekiame, kad Facbook, Instagram taptų Explorway keliautojų pasakojimų erdve. Tai prasmingiausias būdas užtvirtinti kelionės įspūdžius – papasakoti kitiems.

 2. PASTABOS. Ir lygiai taip pat, jei turėsite nusiskundimų, pastabų, patarimų, kaip patobulinti kelionę, ar ko joje pritrūko, lauksime jūsų konstruktyvios kritikos. Jei pagyrimai motyvuoja ir veža į priekį, tai patarimai ir taiklus bedimas pirštu padeda tobulėti.

 3. NUOTRAUKOS. Kelionių vadovas taip pat po kelionės surinks gražiausias nuotraukas ir atsiųs jums patogiausiu būdu.

 4. AMBASADORIAI. Būkite Explorway kelionių nuotykių pasakotojai. Iš lūpų į lūpas sklindantis pasakojimas padės surinkti dar jaukesnį keliautojų būrį kitiems nuotykiams. Gal būtent per jus kažkas Atras Savo Nuotykį.

Kelionės apmokėjimas ir pinigų grąžinimas:

MOKĖTI BANKO PAVEDIMU:

MB EXPLORWAY

Sąskaitos nr. LT82 7300 0101 6830 7451 “Swedbank”, AB

Paskirtis: Kelionės pavadinimas

Avanso ir visos sumos apmokėjimas, terminai ir dalys aprašytos specialiojoje Kelionių sutarties dalyje. Ji gali skirtis priklausomai nuo pasirinktos kelionės. 

Proncentai nuo sumokėtos sumos, kurią padengia keliautojas atsisakęs/negalintis vykti į kelionę (yra galimybė keisti datas ar keliautojo vardą kelionei)*:

 • daugiau kaip 60 dienų iki išvykimo – 10%

 • 59 – 30 dienos iki išvykimo – 20%

 • 29 -7 dienos iki išvykimo – 50 %

 • mažiau kaip 7 dienos iki išvykimo – 100 %

*Pilnos kelionės Sutarties sąlygos įrašytos Kelionių sutartyje.

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Išsirinkite vieną iš jau išbandytų EXPLORWAY kelionių pasiūlymų, kurie garantuoja jums gyvenimo nuotykį!

bottom of page