top of page
Image by John Hernandez

APIE

Logo_Explorway_Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės_2

Atrask Savo Nuotykį

Esame išskirtinių nuotykių kelionių organizatoriai (Kelionių organizatoriaus lincencija nr. 16992, Laidavimo draudimo liudijimas: LT23-KOFG-00000025-2), kuriems svarbu:

01

Tvarumas ir atsakingas keliavimas

Mūsų tikslas - tvarių kelionių organizavimas. Keliaudami norime ne tik kuo mažiau kenkti aplinkai, tačiau ir ją saugoti, atkurti. Todėl nuo kiekvienos parduotos kelionės dalis lėšų keliauja į ekologinius ir atsakingus socialinius projektus padedančius mūsų pasaulį padaryti švaresnį, tvaresnį ar saugesnį.

Apie šiuo metu Ukrainai skiriamą 5 proc. rėmimą nuo EXPLORWAY kelionių skaitykite čia

 

Kelionėse nesumažinsime taršos iki 0 (bent jau kol kas), tačiau galime paremti gerai veikiančius gamtos parkus, eko-viešbučius ar nuoširdžias vietos bendruomenes. Stengiamės, kad kuo daugiau tiesioginių pinigų pasiektų ne dideles turizmo įmones, viešbučių tinklus ar perpardavėjus, bet paprastus vietos žmones ir atsakingus vietos partnerius. Stengiamės turizmo vartojimą lėtinti, mėgautis nuotykių akimirkomis ilgiau, dažniau nusukti nuo perpildytų turistinių takų. 

 

Pagrindinis EXPLORWAY tikslas - atitikti tarptautinių organizacijų iškeltus tvarios ir atsakingos kelionių organizavimo kompanijos standartus. Prie tvaresnių kelionių artėjame visi kartu - su savo kelionių bičiuliais. Apie tvarias keliones taip pat skaitykite mūsų Kelionių žurnale. 

Image by Thomas Fatin
Hafida is showing how to make argan oil in Sidi Kaouki village in Morocco.jpg

02

Betarpiškas bendravimas

Nukeliauti galime bet kur, todėl šiandien svarbiau, ne kur keliaujame, o su kuo. Esame įsitikinę, kad geras kelionių vadovas/ė, gidas/ė, safari vairuojas/ė, sporto treneris/ė ar mokytojas/ė, žygių vedlys/ė, virtuvės šefas/ė ar istorijų pasakotojas/a - sudaro didelę dalį kelionės žavesio ir atsiminimų. 

 

EXPLORWAY nuotykiuose stengiamės surinkti savo sričių profesionalus, kelionių vadovus ir vadoves, kurie ne tik lydės kelionėje, padės netikėtose situacijose, tačiau ir taps Tavo bičiuliu, mentoriumi ir įkvėps naujiems gyvenimo iššūkiams. Aplink EXPLORWAY jau dabar buriasi tyrinėtojų ir keliautojų bendruomenė, kurie visada atviri dar vienam nuotykiui.

03

Geras kainos ir kokybės santykis kelionėje

Tai nereiškia, kad EXPLORWAY kelionės - pigios kelionės. Mes nepažadame pigiausios kainos, tačiau visada savo nuotykiuose vaikomės geriausio kainos ir kokybės santykio. Nesvarbu ar tai bus namelis ant jūros kranto, ar penkių žvaigždučių viešbutis - stengsimės atrasti patį jaukiausią, patogiausią ir už geriausią kainą. 

 

Tas pats ir su kelionių patirtimis - nekolekcionuojame turistinių objektų, tačiau ir visiškai jų neaplenkiame. Balansas tarp unikalių patirčių ir visur išreklamuotų turistinių vietų - tai gero nuotykio receptas, leidžiantis suorganizuoti net ir egzotiškiausią bei išskirtiniausią kelionę už prieinamą kainą. 

04

Išskirtinės patirtys ir nuotykiai

Kelionės keičiasi - mums nebeužtenka tik pamatyti ar išgirsti, norisi patirti. Žvejojame Islandijoje, bėgame su Kenijos bėgikais treniruotėse, čiuožiame banglente, leidžiamės į maisto nuotykius ar ekologinių ūkių tyrinėjimus, patys gaminame maistą ar neriame po vandeniu jo susigauti, lankome menininkus ar įsijungiame į šeimos šventes atokiausiuose kraštuose. Kelionės - tai bendravimas su to krašto žmonėmis, todėl visus turistams skirtus pasirodymus stengiamės pakeisti gyvais ir nuoširdžiais susitikimais ar savo sričių profesionalų pamokomis. 

 

Kad būtų lengviau organizuoti išskirtinius nuotykius, EXPLORWAY kelionės vyksta mažose grupelėse iki 14 žmonių.

05

Pagalba norintiems keliauti individualiai

Šių dienų keliautojui kelionės organizavimas telpa į išmanųjį telefoną. Tik galimybės, išreklamuotos vietos ar viliojančios veiklos nebetelpa į kišenę. Planuoti kelionę yra vienas iš didžiųjų keliavimo malonumų. Todėl ir mūsų komanda mielai prisijungs prie Tavo individualių nuotykių planavimo ir su savo patirtimi pasistengs paryškinti geriausias patirtis, sutaupyti vieną kitą eurą, ar tiesiog jaustis užtikrinčiau su kelio knyga inidividualiame nuotykyje.

 

Seki mūsų Kelionių žurnalą, ir rasi patikrintų kelionių patarimų, istorijų ir kelionių įkvėpimų. Įsigyki konsultaciją ar paruoštą kelionės planą - ir turėsi kuo pasiremti keliaudamas/a į nežinomą kraštą. Galiausiai, patikėkite savo ar visos grupės nuotykį mums, o EXPLORWAY nuotykiautojai pasistengs kelionių vadovų patirtį suderinti su Tavo lūkesčiais.

Image by Malek Bee

Mūsų partneriai

Logo Acorn Projects juodas.png
Mykolas Vadisis_gidas_kelioniu vadovas_Explorway_ Uganda.jpeg

MYKOLAS VADIŠIS

Žurnalistas, kelionių vadovas, EXPLORWAY įkūrėjas

 

Dirbant žurnalistu - man svarbiausia įdomių istorijų apie pasaulio žmones pasakojimas. Organizuojant keliones - stengiuosi ieškoti balanso tarp puikaus nuotykio ir komforto, išskirtinių veiklų ir turistinių vietų, kurias visi norime išvysti. 

 

Mano raktu į kelionių organizavimą tapo Kenija. Į ją nuvykęs dar 2010 metais pamilau šią šalį dėl jos įvairovės. Tai tropikai, dykumos, savanos, kalnai, džiunglės, Indijos vandenynas ar net Baltijos šalis primenantys javų laukai. Tokioje įvairioje aplinkoje gyvena dar įvairesni žmonės, o liūtai ir žirafos tampa tarsi vyšnia ant torto bet kuriam keliautojui. 

 

Kenija parodė, kaip įdomiai galima organizuoti keliones, vėliau kelionių vadovo darbo mokiausi JAV turizmo kompanijoje ir tai išvirto į EXPLORWAY - išskirtinių nuotykių kompaniją. 

 

Keliones pradėjau organizuoti nuo Kenijos, tačiau dabar geografija plečias - Uganda, Islandija, Filipinai, Ispanija, Baltijos šalys, Sakartvelas, Maroka - tai kryptys, kuriose gera ne tik keliauti, bet ir gyventi. To ir ieškau kelionėse: 

 

  • išskirtinių nuotykių, kuriuos verta pabandyti, 

  • įdomiausių ir skaniausių valgių, kuriuos verta paragauti, 

  • fantastiškos gamtos, kurioje gera atsigauti, 

  • jaukių vietų bei malonių žmonių, su kuriais gerai praleisti daugiau laiko. 

 

Kviečiu jungtis į kelionę ir parašyti bei išgyventi dar vieną nuotykį kartu su manimi.

Center Gradient Transparent
Logo element_Explorway_apie kelioniu agentura explorway_4

Keliautojų atsiliepimai

Atsiliepimai_Beata Tiskevic_kelione i keniją_explorway

Mes keturiese savo kelionę į Keniją nusprendėme organizuotis patys, nuomotis automobilį, dėl to patyrėme nemažai (fainų ir nefainų dalykų), bet jeigu jus domina ši neįtikėtinai spalvinga šalis, labai rekomenduoju kreiptis į Mykolą iš Explorway, kuris jums suorganizuos autentišką, nuostabią, patirčių kupiną kelionę ir sutaupys jūsų nervų!

 

Su Mykolu ir jo grupe susitikome Diani paplūdimyje ir turėjome pasiutusiai gerą laiką. Mykolas mums suorganizavo Masai Maros vizitą. Jis turi numatęs gerų spotų ir pasakoja labai įsimintinų istorijų. 

Beata Tiškevič, visuomenininkė, knygų autorė, nebegėda.lt įkūrėja

Populiariausios kelionės

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page