top of page
Center Gradient Transparent

Žurnalistas, kelionių vadovas
EXPLORWAY įkūrėjas

MYKOLAS VADIŠIS

MYKOLAS VADIŠIS

1. Gyvenimas ir dešimtmetis safarių bei nuotykių Kenijoje.
2. Lasivasis nardymas per pandemiją uždarytoje Filipinų saloje.
3. Susitikimas su laukine kalnų gorila Ugandos džiunglėse.
4. Upėtakių žvejyba šalia Islandijos ledynų ir ugnikalnių.
5. Banglentės Portugalijoje, Ispanijoje, Maroke, Šri Lankoje.

Įsimintiniausi nuotykiai:

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

Apie kelionių vadovo darbą:

Kalbos: lietuvių, anglų.
Kelionių vadovo darbui vien entuziazmo neužtenka. Neužtenka ir apkeliautų kraštų kraičio. Savo organizuojamose kelionėse stengiuosi laužyti stereotipus apie kelionių vadovus ir ieškau balanso tarp kainos ir kokybės, neturistinių vietų ir išreklamuotų pramogų, intensyvaus nuotykio ir lėto poilsio, tarp nesibaigiančių pasakojimų ir tylos minučių su savimi ir aplinka. Visos EXPLORWAY kelionės ir kelionių vadovai/ės gros į tą patį išskirtinių nuotykių ritmą.

SVARBU: Konkretus EXPLORWAY kelionių vadovas irgi tik žmogus ir dėl nenumatytų aplinkybių prieš kelionę gali pasikeisti. Tokiu atveju, užtikrinsime sklandų nuotykio įgyvendinimą arba atidėsime kelionę.

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Atsiliepimai

Praeita liepa su Mykolu Vadišiu Kenijoj mūsų šeimynai buvo fantastiška🏝. Svajojam kartot🥰🙊Safariuose pataikėm į žvėrių migraciją🙀bendravom su vietiniais gyventojais pačiose neturistiškiausiose vietose, nuoširdžiai pamilom šalį, prisiragavom toookių vaisių, maudėmės ir panardėm Indijos vandenyne, ir visą laiką klausėmės pačių įdomiausių Mykolo pasakojimų. Labai labai rekomenduoju! Nuotykiai, egzotika, romantika, saugumas garantuoti!

Net praėjus kelionei daugiau kaip mėnesiui, neistiki kad ji buvo, vis norisi įžnybti sau į žandą  - ar tai ne sapnas. Esame dėkingi Mykolui už perteiktą patirtį, gyvenimą Kenijoje nors keletą savaičių. Tokios patirties surinkimas ir perteikimas - didelis darbas, kuris užtrunka metų metus. Todėl labai rekomenduoju - Mykolą, kuris Jums parodys daug daugiau nei galite patys pamatyti keliaudami savarankiškai.

Su tokiu vadovu nors ir į kosmosą. Rekomenduoju. ❤️. Geresnio vadovo Lietuvoje nerasite, dirba su grupe nuo labo ryto iki labanakt. Ir dar, labai skaniai gamina.

Daug žmonių man sakė – o tai daugiau reiškia, kad keli žmonės pagalvojo, o likę keli paklausė – varai į kelionę su gidu ir su grupe? Na taigi bus turistinė, žinai ten pamatysi kažką truputi ir tiek. Reik varyt pačiam ir ale rizikuot. Na, tai tie keli žmonės klydo. Mykolas sudėjo tokią kelionę, kad mažai raganosio nepasirodė.

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page