top of page

NUOTYKIŲ PILNA KELIONĖ Į AZORŲ SALAS - VIDURY ATLANTO VANDENYNO

Puikus kelionės pasiūlymas Jums

TRUKMĖ

10-11 d.

ARTIMIAUSIA DATA

2024 09 03 - 09 12

KAINA

1970 EUR

+ skrydžiai

AKTYVUMAS

Vidutinis

Geriausias laikas keliauti yra dabar

Review

Review

Atsiliepimai

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

11 d. nuotykinė kelionė per 3 iš 9 Azorų salų - gamta, maistas, kultūra ir daugybė veiklų

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Kelionės žemėlapis

NUOTYKIŲ PILNA KELIONĖ Į AZORŲ SALAS - VIDURY ATLANTO VANDENYNO
Logo element_Explorway_kelioniu agentura_4

Kelionės planas

Atlanto vandenyno viduryje esančios amžinai žaliuojančios Azorų salos užburia savo neįprasta gamta: vešli augmenija, kalnai, kriokliai, gigantiški medžiai, ugnikalniai, karštos versmės, ežerai, juodieji paplūdimiai. Dėl savo geografinio atokumo Azorai sugebėjo išsaugoti tyrą gamtą ir yra laikomi viena geriausių vietų ekologiniam turizmui. Tam prisidėjo ir stebinantis vietinių gyventojų svetingumas, tvarka, aplinkosauga. 


Šioje kelionėje:

 • aplankysime tris Azorų archipelago salas,

 • ragausime vietos jūros gėrybes ir vaisius,

 • pasinersime į Azorų miestų ir miestelių gyvenimą,

 • pėsčiomis apeisime ugnikalnių kraterių ežerus, 

 • aplankysime gražiausius botanikos sodus, miškus ir parkus, 

 • lankysime arbatos, kavos, ananasų plantacijas,

 • maudysimės karštose versmėse,

 • Atlanto vandenyne tyrinėsime delfinus ir banginius, (esant norui nersime į koralų rifus)

 • užkopsime į aukščiausią Portugalijos kalną Pico ir sutiksime saulėlydį ant jo viršūnės


1 diena. Vilnius - Lisabona - Sao Migelis

Skrydis iš Vilniaus į Sao Miguel salą su persėdimu Lisabonoje. Pervežimas į salos sostinę Ponta Delgada, kur praleisime keturias nakvynes.

2 diena. Sao Migelio sala (Sete CIdades)

Iš ryto nulėksime į turgų ragauti skaniausių Azorų ananasų ir kitų delikatesų. Užsuksime ir į žuvų turgų. Nupirksime maisto piknikams bei pusryčiams. Aplankysime Jose do Canto botanikos sodą, kuriame pamiršime visus rūpesčius. Po pietų važiuosime į Sete Cidades – vieną iš Septynių Portugalijos gamtos stebuklų. Grožėsimės milžiniškame užgesusio ugnikalnio krateryje tyvuliuojančiais ežerais – Žaliuoju ir Mėlynuoju. Jeigu bus tinkamas oras, nuvažiuosime išsimaudyti į Piscinas Naturais Caneiros - karštose versmėse vandenyne. Vakarienė, naktinis miestas.

3 diena. Sao Migelio sala (Lagoa do Congo ir Lagoa do Fogo)

Iš ryto aplankysime ananasų plantacijas. Tuomet važiuosime pasivaikščioti prie vulkaninių ežerų Lagoa do Congo ir Lagoa do Fogo ir išsimaudyti prie krioklių - mėgausimės laukine gamta toliau nuo turistinių vietų. Grįžtant į Ponta Delgadą, užsuksime į arbatos fabrikėlį vienintelėse arbatos plantacijose Europoje.

4 diena. Sao Migelio sala (Furnas) - Sao Jorge sala

Iš ryto važiuojame į Furnas vietovę, kur aplanysime Lagoa das Furnas ir Terra Nostra botanikos parkus - maudysimės karštose versmėse, pasigrožėsime gigantiškais medžiais ir neapsakoma žaluma. Antroje dienos pusėje laukia skrydis į Sao Jorge salą. Atvykę nusipirksime maisto, šviežios žuvies ir būsime nuvežti iki mūsų nakvynės vietos prie pat vandenyno laukinėje gamtoje. Čia lauks pasivaikščiojimai, pirtis, bendra vakarienė, poilsis.

5 diena. Sao Jorge sala (15 km žygis)

Sekančios dvi dienos bus skirtos gamtiniams tyrinėjimams pėsčiomis po Sao Jorge salą iki atokių gyvenviečių, kur, atrodo, laikas sustojęs. Šiandien tyrinėsime Šiaurinę pakrantę taku Serra do Topo - Faja dos Vimes - Faja de Sao Joao, nueisime 15 km. Aplankysime nedideles kavos plantacijas - ragausime kavą ir pamatysime, kaip ji auginama, skrudinama ir gaminama.

6 diena. Sao Jorge sala (žygiai, vietos bendruomenė, maudynės)

Šiandien tyrinėsime pietinę salos dalį. Nuo kalnų viršūnių Pico do Pedro nusileisime iki nedidės gyvenvietės Faja do Ouvidor, kur išsimaudysime vulkaninių uolų soformuotame baseine prie vandenyno, pabendrausime su vietos bendruomene.

7 diena. Sao Jorge - Piko sala (kopimas į ugnikalnį)

Anksti ryte keltu atplauksime į Piko salą, kurios kraštovaizdis ir vyndarystės kultūra yra saugomi UNESCO. Piko ugnikalnis (2 351 m), savo aukščiu lenkiantis visus kitus Portugaljos kalnus yra patekęs į Ginesų rekordo knygą – šis kalnas turi didžiausią po vandeniu nugrimzdusią kalno dalį – net 6 098 m! Po pietų, lydimi vietinio gido, kilsime į viršūnę, kurioje ir pernakvosime. Kopimas bus status ir pareikalaus iššūkio. Mus lydės vietinė gidų organizacija ir aprūpins palapinėmis bei miegmaišiais, bet savo mantą reikės neštis patiems. Nenorintys arba negalintys kopti į kalną galės likti miestelyje, pasivaikščioti tarp UNESCO saugomų vynuogynų.

8 diena. Piko sala

Pasitikę saulę, susikrausime daiktus ir leisimės nuo viršūnės i miestelį, kur lauks bendri pietūs ir daug emocijų - atšvęsime įkopimą į kalną. Po pietų - poilsis apartamentuose prie vandenyno. Norintys galės pasivaikščioti po apylinkes ir vynuogynus.

9 diena. Piko sala (turas į vandenyną stebėti delfinų ir banginių)

Iš ryto plauksime į banginių ir delfinų ekpediciją Atlanto vandenyne. Po pietų - poilsis Piko saloje, galimos papildomos veiklos - paviršinis nardymas prie Piko ir Faialos salų uolų, nardymas (laisvasis ir giluminis su balionais), vyno degustacijos ir kita kultūrinė veikla. Vakarienė Piko saloje, kelionės įspūdžių aptarimas. Pasiruošimas skrydžiui namo. 

10 diena. Skrydis namo. Piko sala - Lisabona - Vilnius

Kelionė namo.

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_5

Kelionės nuotraukų galerija

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_6

Papildoma kelionės informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:


 • Kelionės vadovas

 • Nakvynės dviviečiuose kambariuose, viešbučiuose, svečių namuose, kotedžuose, palapinėje (žygyje ant Piko kalno) su pusryčiais

 • Visos transporto ir vairuotojo išlaidos (pervežimai, skrydžiai tarp salų)

 • Visi įėjimai į parkus

 • Banginių ir delfinų stebėjimo ekpedicija

 • Vietinių gidų palyda į Piko kalną, palapinių ir miegmaišių nuoma


Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:


 • Skrydžiai iš Vilniaus į Azorus. (apie 400 EUR)

 • Išlaidos gėrimams ir maistui. (apie 30 EUR žmogui dienai)

 • Papildomi nuotykiai: vyno degustacijos, nardymas, žvejyba ir t.t.

 • Atostogų pratęsimas Flores ir Korvo salose. Sudarytume jums planą ir užsakytume visas reikiamas vietas tolesniam salų tyrinėjimui. Teirautis atskirai. 


SVARBU:


 • Grupė susidaro nuo 8 žmonių (esant mažiau - kelionės kainą deriname atskirai).

 • Kelionė yra aktyvi ir pritaikyta fiziškai aktyviems žmonėms, tačiau nenorintys didžiausių žygių ras puikių alternatyvų žemiau, kalnų papėdėje.

 • Žygiams specialaus techninio pasiruošimo ir techninių įgūdžių nereikia, tačiau svarbus geras fizinis pasiruošimas ir ištvermė. Verta šiek tiek pasipraktikuoti prieš kelionę.

 • Yra galimybė, kad dėl oro sąlygų gali keistis programos dienų išsidėstymo tvarka (ypač kopimas į Piko ir banginių stebėjimas).

 • Pavieniai keliautojai norintys garantuotai nesidalinti nakvynės kambariu su kitais keliautojais - priemoka už tokią galimybę (400 EUR). Tačiau jei į šią kelionę keliaujate viena/s ir jums tinka nakvynė su kambariokais viename kambaryje, priemoka nereikalinga.

 • Sveikata. Nors kelionės vadovas/ė turės bendrą vaistinėlę, tačiau kiekvienas keliautojas turi nepamiršti ir pats pasiimti būtiniausių vaistų. Tai: vaistai nuo skausmo/temperatūros, pleistrų rinkinys, elastinis bintas, vaistai nuo skrandžio ir žarnyno problemų. Jeigu turite, įsidėkite vaistų nuo alergijos (specialiai pirkti nebūtina), taip pat nepamirškite jums būtinų ar išrašytų vaistų.

 • Turėdami vieną ar kitą sveikatos sutrikimą galintį paveikti šią kelionę, praneškite apie tai kelionės vadovui dar prieš kelionę, kad kelyje jis galėtų reaguoti ir pagelbėti. Pavyzdžiui, alergijos, traumos, lėtinės ligos.

 • Konkretus kelionių vadovas taip pat tik žmogus. Dėl nenumatytų aplinkybių kelionių vadovui negalint keliauti su grupe užtikrinsime sklandų kelionės įgyvendinimą arba kartu su grupe spręsime dėl kelionės nukėlimo.

 • BENDRĄ KELIONIŲ ATMINTINĘ RASITE ČIA. Užtruksite tik 15 min. skaitydami, bet daug geriau mus pažinsite ir pasiruošite kelionėms.

Mykolas Vadišis
Explorway kelionių vadovas
Logo element_Explorway_kelioniu agentura_7

Azorų salos - dar viena magiška pasaulio vieta, kurioje galima pasijusti tarsi ant pasaulio krašto. Čia galima žygiuoti niekada nenugelstančia žaluma, čia galima nardyti su rajomis ir rykliais, čia galima stebėti delfinus ir banginius, čia galima aplankyti tokias vietas, kurių Europos žemyne maža, čia galima tiesiog sėdėti ir žiūrėti į vandenyną.
Savo kelionėse nuolat ieškau balanso - tarp aktyvaus ir pasyvaus nuotykio, tarp buvimo gamtoje ir žmonių būryje. O kai kada ir išėjimo iš komforto zonos. Azorai visam kam labai tinkama vieta - tad skrendame ten kartu.

Mykolas Vadišis

EXPLORWAY įkūrėjas, kelionių vadovas, žurnalistas

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_9
Dažniausiai užduodami klausimai
Parama socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms

Būtina paminėti, kad į EXPLORWAY kelionės pasiūlymo kainą įtraukta parama socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms, tokiu būdu EXPLORWAY dalinasi savo uždarbiu su minėtomis iniciatyvomis.

Daugiau apie EXPLORWAY skiriamą paramą socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms galite pasiskaityti ČIA.

Populiariausios kelionės

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page