top of page

NETIKĖTAS NUOTYKIS BALTIJOS ŠALYSE - LIETUVA, LATVIJA IR ESTIJA KITAIP

Puikus kelionės pasiūlymas Jums

TRUKMĖ

13-14 d.

ARTIMIAUSIA DATA

2024 08 16 - 08 29

KAINA

2500 EUR

+ skrydžiai

AKTYVUMAS

LENGVAS

Geriausias laikas keliauti yra dabar

Review

Review

Atsiliepimai

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

13 d. kelionė į Lietuvą, Latviją ir Estiją - gyvensite, pramogausite ir ilsėsitės kaip tikri Baltijos šalių gyventojai

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Kelionės žemėlapis

NETIKĖTAS NUOTYKIS BALTIJOS ŠALYSE - LIETUVA, LATVIJA IR ESTIJA KITAIP
Logo element_Explorway_kelioniu agentura_4

Kelionės planas

Šiame nuotykyje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje mes:

 • Suksime medų nuo Vilniaus stogų avilių bei gersime tradicinį midų. Iš karto, tik nusileidę Vilniuje.

 • Paragausime ir išmoksime pasigaminti skaniausią pasaulyje šaltą sriubą bei daug kitų tradicinių lietuviškų patiekalų.

 • Pagyvensime tradiciniame Lietuvos kaime ir išmoksime rinkti bei ruošti miško gėrybes, pramoksime tracinių amatų ir kaip pasiruošti šaltai žiemai.

 • Sveikatinsimės kaip tikri sanatorininkai sovietmečio ir šių laikų žymiame Lietuvos kurorte Druskininkuose – žymiosios purvo vonios, SPA ir tikros atostogos.

 • Pabūsime ir Lietuvos laisvės kovotojų bunkeriuose, ir sovietmečio niūrioje fantasmagorijoje Grūto parke ar Visagino atominėje elektrinėje bei mieste, kur filmuotas – HBO serialas.

 • Su profesionaliais pirtininkais sudalyvausime kūną ir sielą apvalančiame pirties seanse – tai geriau už turkišką ir marokietišką hamamą kartu sudėjus.

 • Suvalgysime legendinių spurgų į UNESCO paveldą neseniais įtrauktoje modernistinėje laikinojoje sostinėje Kaune.

 • Trakų pilį pamatysime plaukiodami ežere ir gamindami kibinus karaimų bendruomenėje.

 • Kernavėje pagyvensime pusę dienos viduramžiuose – iš tikrųjų pagyvensime, taip kaip XIII amžiuje! Ruoškitės paimti į rankas kalaviją ir doroti viduramžių maistą.

 • Stovyklausime, plauksime baidarėmis, gaminsime maistą ant laužo tokioje laukinėje gamtoje, kurią galima rasti tik National Geographic dokumentikoje.

 • Latvijoje ištyrinėsime, kažkada didžiausią Baltijos jūros pakrančių pirklių miestą – Rygą.

 • Įsiprašysime į vietos žmonių namus ir pasižiūrėsime, kaip jie gyvena.

 • Siguldoje kaip kokie Jamaikos bobslėjininkai vasarą patys išbandysime vienintelę Baltijos šalyse bobslėjaus trasą.

 • Išragausime visus tradicinius Baltijos šalių gėrimus – nuo midaus ir naminio alaus iki miško uogų vynų, obuolių sidro, naminės degtinės ar nealkoholinės duonos giros bei ypatingos ąžuolo gilių kavos.

 • Estijoje nuogi (tie kas norės, kaip tikri estai) iš saunos (kitokia pirtis nei Lietuvoje – sausa, suomiška) šoksime į pelkių akivarus, upelius ar ežerus.

 • Dalyvausime laukinių gyvūnų safaryje dar laukiniškesnėje Estijos gamtoje ir žymiosiose jos pelkėse.

 • Ir galiausiai dailiausioje Baltijos šalių sostinėje Taline užbaigsime kelionę su maudynėmis Baltijos jūroje, resotoranais, barais ir vasarišku miesto gyvenimu.


1 DIENA. Skrydis Europos miestas - Vilnius

Pasitikimas Vilniaus oro uoste. Įsikurimas viešbutyje. Įžanginė kelionės vakarienė. Ekskursija su barais ir midaus degustacija bei geru lietuvišku maistu. Pažintis su Vilniumi ir jo žmonėmis.

2 DIENA. Vilnius – Zervynos - Marcinkonys

Po pusryčių, kitokia ekskursija Vilniuje – apžiūrėsime bitininkystę ant miestų stogų, susipažinsime su naujų laikų bitininkais. Užsuksime apsipirkti būtiniausių dalykų prieš nerdami į miškus. Keliausime link Dzūkijos. Dzūkija buvo vienas skurdžiausių regionų Lietuvoje dėl netinkamos žemės ūkininkavimui, tačiau čionykščiai žmonės išmoko naudotis miško gėrybėmis. Po pietų - etnografinis kaimas. Tradicinių dzūkiškų patiekalų gamyba, grybavimas, uogavimas. Stumbrų rezervatas. Nakvynė tradicinėje sodyboje su valgio ruošimo pamokomis. Galima užsisakytipirtį papildomai.

3 DIENA. Marcinoknys – Druskininkai - Marcinkonys

Pasidžiaugsime tyru rytu ir keliausime link Druskininkų. Pakeliui – Grūto parkas – sovietinių skulptūrų ir okupacijos palikimo muziejus. Pasižiūrime, ką sovietmetis padarė Lietuvai ir iš autentiškų kaimų liko sovietinis miestelių planavimas, propagandinės skulptūros, teroras ir diktatūra. Pietūs Merkinėje – istoriniame miestelyje, Dzūkijos nacionalinio parko centre. Vakaras Druskininkuose – gydyklų ir sanatorijų kurorte ir sovietmečiu, ir naujaisiais laikais traukiančiame poilsiautojus. Keliausime į SPA ir sveikatinimo procedūras, kurios yra nauja Lietuvos vizitinė turizmo kortelė. Druskininkai ypač garsėja savo mineraliniu vandeniu ir purvo voniomis, kurios padės galutinai patekti į atostogų nuotaiką. (Papildomai galima užsisakyti masažus, kitas procedūras). Čia sovietinė nostalgija sumišusi su naujų laikų kurorto atgimimu. Vakarienė restorane Druskininkuose ir nakvynė viešbutyje arba svečių namuose kaime.

4 DIENA. Dzūkija – Punios šilas – Kaunas

Iš Dzūkijos keliaujame link Lietuvos centro, laikinosios tarpukario sostinės Kauno. Pakeliui stosime Punios šile – viename gražiausių miškų Lietuvoje, esančiame tarp didelių Nemuno kilpų. Čia aplankysime rekonstruotą partizanų bunkerį, susipažinsime su Lietuvos laisvės kovomis.

Po pietų – atvyksime į tradicinę pirtį, kur mūsų lauks profesionalūs pirtininkai, garinės lietuviškos pirties malonumai ir neišdildoma kelių valandų pirties programa. Vakare keliausime link Kauno – nakvynei arba liksime svečių namuose prie pirties.

5 DIENA. Kaunas – Trakai – Kernavė

Tai įspūdinga diena, nes per vieną dieną spėsime aplankyti net visas tris buvusias Lietuvos sostines. Pradėsime nuo Kauno, antro didžiausio Lietuvos miesto, šalies centro, kuris tarp dviejų pasaulinių karų buvo Lietuvos oficialia sostine, kol Vilnius priklausė Lenkijai. Čia galima matyti visą Lietuvos tarpukario ekonominę ir kultūrinę pažangą. Daug laiko miestui neturėsime, tačiau suvalgyti legendinių spurgų priešpiečiams pagrindinėje Kauno gatvėje tikrai spėsime.

Apie pietus atkeliausime link Trakų pilies – vieno labiausiai lankomo turistinio objekto Lietuvoje. Vis dėlto, stengsimės atitrūkti nuo turistų minių, keliausime gaminti ir ragauti tradicinių karaimų bendruomenės pyragaičių – kibinų. Vėliau plauksime su jachta (arba kanojomis) į Galvės ežerą, sužinosime pilies ir aplinkinių dvarų istorijas. Išsimaudysime skaidriame ežero vandenyje. Norintys galės užsisakyti sportinio irklavimo užsiėmimą, nes Trakuose treniruojasi sportinio irklavimo baidarių ir kanojų olimpiečiai. Vakare pasieksime dar vieną istorinę Lietuvos sostinę Kernavę. Kurioje praleisime dvi naktis.

6 DIENA. Kernavė

Nuo ryto keliausime ant pilikalnių ir pradėsime dar vieną nuotykį istorinėje į UNESCO pasaulio paveldą įtrauktoje viduramžių Kernavėje. Čia persirenksime tikrais viduramžių drabužiais, sutiksime ekperimentinės archeologijos profesionalus ir kartu su jais leisimės laiku į XIII a. Rinksime, dorosime, gaminsime viduramžių maistą, mokysimės viduramžių amatų ir pusdienį pagyvensime tikruose lietuviškuose viduramžiuose.

Kitą dienos dalį keliausime pas vietos ūkininkus, pagyvensime taip, kaip žmonės kaime gyvena šiais laikais. Gaminsime neseniai skaniausia pasaulyje šalta sriuba pripažintus šaltibarkščius, jei oras leis, vakarosime prie laužo.

7 DIENA. Kernavė – Visaginas – Gražutės Nacionalinis parkas

Anksti ryte – kelionė link Aukštaitijos nacionalinio parko, Visagino ir gražiausio bei natūraliausio Lietuvoje Gražutės Nacionalinio parko. Pirmoje dienos pusėje lankysime tikrą modernaus sovietinio miesto pavyzdį išlikusį toli Lietuvos miškuose – Visaginą. Šalia apsilankysime ir Visagino atominėje elektrinėje, kuri visu kuo primena liūdnai pagarsėjusį Černobilį. Šioje uždarytoje elektrinėje buvo ir filmuotas žymusis HBO serialas „Černobilis“.

Gražutės nacionaliniamia parke plauksime baidarėmis, žvejosime, gaminsime maistą ant laužo, o poilsiui keliausime link kaimo turizmo sodybos Ignalinos ir Visagino miškuose.

8 DIENA. Gražutės nacionalinis parkas – Dusetos – Salaspils – Ryga

Lėtas rytas, poilsis po nuotykių gamtoje ir visos intensyvios savaitės Lietuvoje. Šią dieną keliaujame link Latvijos sienos. Pakeliui aplankome tikrą lietuvišką aludarį, taip pat seniausią ir didžiausią Lietuvos Stelmužės ąžuolą – vieną seniausių ir visoje Europoje. Jam gali būti nuo 1000 iki 1500 metų!!! Čia paragausime unikalios gilių kavos ir nersime į Latviją.

Daug nelaukę, pavalgę pakeliui Daugpilyje pietus, važiuosime link Rygos - vieno didžiausių ir gražiausių Baltijos šalių miestų. Pakeliui aplankysime Salaspilio memorialą – įspūdingų skulptūrų parką skirtą atminti nacių aukoms Latvijoje. Tai dar vienas niūrus ir sukrečiantis tarpsnis Baltijos šalių istorijoje. O kai dar viskas persipynę su žiauria sovietų okupacija.... Tai istorijos, kurių negalime nepaminėti.

Vakare įsikūrę Latvijos sostinėje, eisime į miesto centrą pavalgyti. Norintys, už papildomą kainą galės pasirinkti apsilankyti Rygos renginiuose.

9 DIENA. Ryga

Diena Rygoje. Šiek tiek miesto po visos ilgos savaitės nuotykių gamtoje. Lankysime žymųjį Rygos turgų ir gaminsime tradicinius patiekalus Rygoje, vietos žmonių namuose. Trumpai ir linksmai prasibėgsime Art Nouvo kvartale ir senamiestyje bei sužinosime apie buvusią bei esamą šio miesto šlovę. Vakare laisvas laikas Rygoje.

10 DIENA. Ryga – Sigulda – Gaujos Nacionalinis parkas – Viljandis

Pavalgę pusryčius leisimės į dar vieną nuotykį Latvijoje, o dieną užbaigsime jau trečioje šalyje – Estijoje. Pirmiausiai aplankysime Siguldą – Latvijos bobslėjaus ir žiemos sportų sostinę. Čia įrengtoje trasoje galima pasibandyti rogutes su ratukais ir vasarą. Leisimės bobslėjaus trasa, ar mažų mažiausiai užkilsime aukštyn į bokštą pasižiūrėti į visą atsiveriantį kvapą gniaužiantį Siguldos apylinkių vaizdą. Gaujos Nacionaliniame parke lankysime Lygatnės kaimelį, kuriame ragausime vietos vyndarių pagaminto vyno, sidro, pasižiūrėsime, kaip gyvena Latvijos kaimo žmonės. Pasivaikščiosime arba pravažiuosime dviračiais Gaujos Nacionalinio parko takais. Po pietų Lygatnėje keliausime link Estijos. Nakvynė jaukiame Viljandžio miestuke Estijoje.

11 DIENA. Viljandis (pelkės)

Pažintis su Estija prasideda nuo pagrindinės šalies atrakcijos – pelkės. Žygis po pelkes. Jei bus galimybės tuo pačiu ir laukinių gyvūnų ir paukščių paieškos – bebrų, erelių, pelėdų, elnių, šernų ar net vilkų. Foto safaris. Nakvynė ten pat Viljandyje. Vakare sauna ir estiško maisto gamyba lauke.

12 DIENA. Viljandis – Tartu- Talinas

Gerai pailsėję ir atsigavę Estijos gamtoje, keliausime link Talino. Pakeliui stabtelsime universitetų ir studentų mieste Tartu, čia kalbos ir apie moderniąją Estiją, start up’us, visą šalies vystymąsi, o norintys dar ekstremalesnių gamtos nuotykių, už papildomą kainą galės leistis į naktinį rudųjų meškų ir kitų Estijos gyvūnų safarį. Jis vasarą vyktų per visą naktį. Su kita grupės dalimi keliausime tiesiai į Taliną. O likusieji prisijungs Taline kitą rytą, po nakties miškuose.

13 DIENA. Talinas

Visa diena Estijos sostinėje Taline. Ekskursija po senamiestį, esant geram orui, kelionė link Piritos paplūdimio, o vakare šventinė vakarienė prieš iškeliaujant namo. Iš meškų ir kitų gyvūnų naktinio safario prisijungs kiti keliautojai. Laisvas laikas paplūdimiui, suvenyrams, Talino ir estų pažinimui.  Vakaras visų nuotykių aptarimui ir naujų kelionių planavimui ;)

14 DIENA. Skrydis Talinas – Europos miestas

Visi savo laiku keliaujame link oro uosto skrydžiui namo. Norintys gali keltis į Suomiją, dar vienai savaitei nuotykių (klausti atskyrai).

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_5

Kelionės nuotraukų galerija

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_6

Papildoma kelionės informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:


 • Transportas ir kelionių vadovai vairuotojai (anglų, lietuvių kalbos)

 • Visos veiklos įrašytos programoje: amatai, maisto gamyba ir ragavimas, susitikimai su žmonėmis, ekskursijos, saunos ir SPA patirtys, memorialai ir muziejai, baidarės, kanojos arba jachtos, gamtos žygiai

 • 13 nakvynių viešbučiuose, kaimo turizmo sodybose ir svečių namuose su pusryčiais

 • Degustaciniai pietūs ir vakarienės prie įrašytų veiklų.


Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:


 • Skrydžiai į Baltijos šalis ir iš jų

 • Kelionių draudimas

 • Pietūs ir vakarienės, kur nebus suplanuotų veiklų, papildomas maistas ir gėrimai (apie 30-40 EUR dienai) – dalį pinigų susimesime į bendrą biudžetą, iš jų piknikausime ir ragausime vietos skanėstus

 • Papildomas meškų stebėjimo safaris Estijoje

 • Papildomos SPA ir sveikatinimo procedūros Druskininkuose

 • Papildomos veiklos neįrašytos programoje

 • Išvyka į Suomiją po Baltijos šalių turo

 • Skiepai ar kitos sveikatos išlaidos


SVARBU:


 • BENDRĄ KELIONIŲ ATMINTINĘ RASITE ČIA. Užtruksite tik 15 min. skaitydami, bet daug geriau mus pažinsite ir pasiruošite kelionėms.

 • Grupė susidaro nuo 6 žmonių (esant mažiau - kelionės kainą deriname atskirai)

 • Kelionėje daug laiko būsime gamtoje, todėl ir nakvynės vietas stengiamės parinkti įdomiausias, autentiškiausias kaimo turizmo sodybas, miestuose - jaukius, nedidelius ar išskirtinius viešbučius.

 • Pavieniai keliautojai norintys garantuotai nesidalinti nakvynės kambariu su kitais keliautojais - primoka už tokią galimybę (400 EUR). Tačiau jei į šią kelionę keliaujate viena/s ir jums tinka nakvynė su kambariokais viename kambaryje, priemoka nereikalinga.

 • Baltijos šalys - net ir vasarą lietingas kraštas, todėl verta turėti gerą aprangą, lietpalčius ir drabužių pasikeitimui. Tuo pačiu daug laiko leisime miške, todėl verta turėti patogius drabužius saugančius nuo uodų, erkių, medžių šakų subraižymų ar voratinklių.

 • Konkretus EXPLORWAY kelionių vadovas irgi tik žmogus ir dėl nenumatytų aplinkybių prieš kelionę gali pasikeisti. Tokiu atveju, užtikrinsime sklandų nuotykio įgyvendinimą arba atidėsime kelionę.

Mykolas Vadišis
Explorway kelionių vadovas
Logo element_Explorway_kelioniu agentura_7

Kenija mano antrieji namai, nemažai savo dienų praleidžiu Islandijoje, Ispanijoje, Filipinuose, Rytų Afrikoje ir atrasdamas naujas vietas. Tačiau Lietuva ir Baltijos šalys - tai vieta Nr. 1! Keliaudamas po pasaulį, matau, kiek daug gražaus ir išskirtinio mano namai turi. Kiekvienam lietuviui įprastos pievos, miškai, tradicijos, šventės, valgiai - dviejų savaičių vertas nuotykis bet kuriame keliautojui. Šią unikalią programą sudarinėjau taip, kaip pats norėčiau keliauti Baltijos šalyse - su nuotykiais, daugybe susitikimų ir dar daugiau veiklų bei pabandymų. Taip kaip gyvena vietos žmonės iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos.

Mykolas Vadišis

EXPLORWAY įkūrėjas, kelionių vadovas, žurnalistas

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_9
Dažniausiai užduodami klausimai

AR SAUGU BALTIJOS ŠALYSE RUSIJOS KARO PRIEŠ UKRAINĄ METU?


Rusijai užpuolus Ukrainą Baltijos šalių gyventojai kaip niekada susivienijo agresijos akivaizdoje. Jausdami netiesioginę ir tiesioginę Rusijos grėsmę, atsimindami ne tokią seną Sovietų Sąjungos istoriją Lietuvos, Latvijos, Estijos gyventojai stipriaipalaiko Ukrainą, skiria savo asmenines ir valstybės lėšas jai remti. Pastaraisiais metais NATO struktūroje Baltijos šalys stiprina savo gynybą bei priešų atgrasymą. Ir nors iš Baltarusijos ir Rusijos pasitaiko provokacijų pasienyje, gausu propagandinių žinučių ir bandymų paveikti šalių politinį gyvenimą, tačiau iš principo Baltijos šalys daugelio vertinimu yra saugesnės nei bet kada anksčiau per visą valstybių istoriją. Šis regionas atkreipė Vakarų partnerių dėmesį, pats pradėjo daugiau investuoti į saugumą, Baltijos šalių ekonomikos sparčiai auga, o bendros gresmės dar labiau suvienijo žmones, suteikė prasmės ir paradoksaliai bent jau Lietuvą pavertė dar laimingesne šalimi, kurioje įdomu ir verta gyventi. Kviečiame atrasti ramų, žalios gamtos ir fantastiškų nuotykių, įdomios istorijos ir tradicijų pilną kraštą didžiųjų karo grėsmių pašonėje – Baltijos šalis.


AR GALIMA BALTIJOS ŠALYSE KELIAUTI PATIEMS?


Tikrai taip. Vis dėlto, šioje programoje siūlomus nuotykius ir veiklas, susitikimus su draugiškais vietos žmonėmis gali būti labai sunku susiorganizuoti patiems. Baltijos šalyse vis dar trūksta informacijos anglų kalba, bendrų sistemų ir interneto puslapių patogiai užsakyti nakvynes ir veiklas, todėl važiuodami patys pamatysite daug, tačiau patirti viską gali būti nelengva. Pasirūpinome, kad po šios kelionės galėtumėte pasakyti: „aš žinau, kaip gyvena Baltijos šalys“.


KODĖL BŪTENT TOKS MARŠRUTAS?


Maršrutas Lietuvoje per Dzūkijos ir Aukštaitijos miškus yra unikalus savo veiklomis ir nuotykiais. Keliausime per mažiau žinomas, bet įspūdingas Lietuvos ir Latvijos bei Estijos vietas, nes tikime, kad būtent mūsų miškuose slypi didelė dalis Baltijos šalių gyvenimo būdo, tradicijų ir grožio. O miestuose ir miesteliuose taip pat ieškome netikėtų kampų ir veiklų, kaip dar betarpiškiau pažinti Baltijos šalis. 


KOKIE VAISTAI IR SKIEPAI REIKALINGI VAŽIUOJANT Į LIETUVĄ?


Privalomų skiepų nėra, tačiau stipriai rekomenduojama pasiskiepyti nuo erkinio encefalito. Baltijos šalys daugeliu atveju yra labai dėkingos kelionėms – čia nėra tropinių ligų, uodai tik erzinantis fonas, šalyse aukštos higienos normos, gera sveikatos apsaugos sistema, o dažniausiai pasitaikančios ligos – peršalimo virusai, skrandžio negalavimai. Tad verta turėti vaistų nuo slogos ar skrandžio problemų, tačiau net jei jų nepasiėmėte – viską rasite vaistinėse vietoje.

Vienintelė didesnė grėsmė Baltijos šalyse – erkių pernešamos ligos – Laimo liga ir Erkinis encefalitas. Jei pirmoji – greitai pastebėjus įkandimą ir simptomus – gydoma antibiotikais bei kitais vaistais, tai Erkinis encefalitas sunkesnė liga, nuo kurios verta pasiskiepyti.


KĄ PASIIMTI Į KELIONĘ VASARĄ?


Šioje kelionėje dažnai būsime miške – tai Baltijos šalių pagrindinis turtas ir išskirtinumas.

 • Todėl verta turėti gerai kūną dengenčią lengvą aprangą miško nuotykiams.

 • Antra vertus, vasarą Baltijos šalyse tikrai gali būti karšta, todėl verta turėti ir šortus, sukneles, kitus lengvus kelioninius drabužius.

 • Miške ir gyvūnų stebėjimui pravers žiūronai, o mėgstantiems gamtos fotografiją rekomenduojame pasiimti fotoapratus su didesniais objektyvais.

 • Daug maudysimės ir eisime į pirtis, todėl maudymosi apranga ir reikmenys taip pat reikalingi.

 • Vis dėlto, Lietuvos pavadinimas kilęs nuo žodžio lietus – tad net ir vasaros mėnesiais galima tikėtis liūčių ar ilgesnio lietaus. Dėl to verta pasiimti lietpaltį, lengvą striukelę, bei kitus drabužius blogam orui ir vėsesniems vakarams.

 • Verta pažymėti, kad daugelį dalykų galima įsigyti šalių sostinėse ar bet kuriame didesniame mieste. Todėl net atvykę taip, kaip stovite, greitai susikomplektuotumėte visą keliautojo Baltijos šalyse rinkinį.

 • Keliaujant Baltijos šalyse ne vasarą – kelioninių daiktų sąrašas skirtųsi kardinaliai.

Parama socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms

Būtina paminėti, kad į EXPLORWAY kelionės pasiūlymo kainą įtraukta parama socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms, tokiu būdu EXPLORWAY dalinasi savo uždarbiu su minėtomis iniciatyvomis.

Daugiau apie EXPLORWAY skiriamą paramą socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms galite pasiskaityti ČIA.

Populiariausios kelionės

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page