top of page

BĖGIMO STOVYKLA KENIJOJE - KALENDŽINAI IR GAMTOS NUOTYKIAI

Puikus kelionės pasiūlymas Jums

TRUKMĖ

14-15 d.

ARTIMIAUSIA DATA

2023 lapkričio 10-25 d.

KAINA

1650 €

+ skrydžiai

AKTYVUMAS

Intensyvus

Geriausias laikas keliauti yra dabar

Review

Review

Atsiliepimai

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

14 d. pažintis su Kenijos kultūra ir gamta treniruojantis kartu su geriausiais pasaulio bėgikais

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Kelionės žemėlapis

BĖGIMO STOVYKLA KENIJOJE - KALENDŽINAI IR GAMTOS NUOTYKIAI
Logo element_Explorway_kelioniu agentura_4

Kelionės planas

Tai fantastiška galimybė bėgikams ir keliautojams, kurie visada norėjo suderinti bėgimo treniruotes su detaliu Kenijos pažinimu. Šioje kelionėje pažinsite Keniją iš vidaus - jos kultūrą, maistus, gamtą, žmones ir visą kitą šalies grožį. Antra vertus, tai gali tapti gyvenimo nuotykiu, nes treniruositės su geriausiais iš geriausių Kenijos bėgikais, gal net šalia Olimpinių prizininkų ar pasaulio rekordininkų, pajausite, ką reiškia bėgti 2,5 km aukštyje virš jūros lygio maloniame klimate, plynaukštėse. Išragausite skaniausius Kenijos vaisius, valgysite tai, ką Kenijoje valgo čempionai, tačiau nepamiršite ir visaverčio europietiško, naminio maisto. Tarp bėgimo treniruočių turėsite kultūrines programas, žygius į gamtą, tolimesnes išvykas į parkus. Be to, už papildomą kainą galėsite užsisakyti safarius Masai Maroje ar kitame parke, bei atostogas prie Indijos vandenyno. Bėgame per Keniją kartu!

1 diena. Skrydis

Ši diena skirta skrydžiui su persėdimu Stambule arba kitame Europos mieste į Nairobį. 

2 diena. Nairobis - Itenas

Priklausomai nuo atskridimo laiko arba nakvosime Nairobyje, arba keliausime tiesiai į Kenijos bėgikų sostinę Eldoretą. Nairobis jau yra 1,7 km virš jūros lygio, taigi jau čia prasidės jūsų aklimatizacija. Vakarop skrydis link Eldoreto. Čia jus oro uoste pasitiks vietos vairuotojas bei bėgimo treneris. Keliausite link Iteno miestelio, kur įsikursite Kilima svečių namuose ir treniruočių stovykloje ant įspūdingo Kerio slėnio krašto. Tai viena gražiausių Kenijos vietų, esant tolokai nuo turistinių takų. Staigūs skardžiai ir vėsios plynaukštės esančios 2,5 km virš jūros lygio - įdealios bėgimo treniruotėms. Pirmomis dienomis reikės aklimatizacijos prie aukščio, apsipratimo naujoje aplinkoje. Kilima svečių namų savininkas - vienas geriausių Nyderlandų bėgikų Koenas Raymaekersas pasirūpins, kad sklandžiai įsilietumėte į Kenijos bėgikų gretas ir apsiprastumėte su Kenija. Jo ruošiamos vakarienės jus nustebins paprastumu ir šviežių Kenijos maisto produktų įvairove.

3 diena. Itenas

Pažintis su treneriais, vietos treniruočių partneriais, programos aptarimas. Pilna diena su Kenijos bėgikais Iteno miestelyje ir jo apylinkėse.  Itenas - pasaulio bėgimo sostinės. 2300 m virš jūros lygio esančiame miestelyje kiekvieną dieną treniruojasi apie 7000 bėgikų ne tik iš Kenijos, bet ir iš įvairių pasaulio šalių. Pirmosios rytinės ir vakarinės treniruotės - daugiausiai stabilizuojančių raumenų treniruotės - apsipratimui su aukščiu, aplinka. Poilsis ant fantastiško Kerio slėnio uolų krašto. 

4 diena. Itenas - Moiben žirafų kalnas

Šią dieną bus tik vakarinė bėgimo treniruotės. O dienos metu keliausite link Moiben ūkio, kuriame dideliame plote, parke ant kalno aptvertos saugomos Kenijos žirafos. Kartu su vietos gidu seksite žirafų pėdsakai ir pabūsite laukinėje gamtoje kartu su šiais įspūdingais gyvūnais. 

5 diena. Itenas - žygis prie krioklių ir į vietos džiungles

Rytinės treniruotės kartu su visais Kenijos bėgikais. Pailsėję po treniruočių kartu su vietos gidu leisitės į žygį link krioklių ir šalia esančių džiunglių. Čia turėsite progą stebėti vietos beždžiones, paukščius ir išgirsti istorijų apie Kenijos miškų augalus. Vakarienė, poilsis, galimybė apžiūrėti Iteno miestuką.

6-12 dienos. Itenas (treniruočių stovykla, kultūrinės programos)

Po truputi pripratę prie aukščio ir susipažinę su aplinka bei dalele Kenijos, galėsite kibti į treniruočių programą. Jų vietos treneris, kalendžinų bėgikai ir visa komanda pasiūlys ir pradedantiems, ir pažengusiems bėgikams. Norintys profesionaliau treniruotis ir siekti savo tikslų, galės susidaryti savo atskirą planą ir jį kartu su vietos treniruočių partneriais bei trenerių priežiūra įgyvendinti. Dažniausiai treniruotės vyks anksti ryte ir vakare prieš nusileidžiant saulei. Jungsimės prie besitreniruojančių vietos bėgikų grupių, išbandysime naujas trasas, kiekvieną dieną stengsimės atrasti vis ką nors naujo ir praktiško.

Dieną - poilsis, kurį išnaudosime apylinkių pažinimui - keliausime į vietos ūkius, pas kalendžinų šeimas, į džiungles prie krioklių, ieškosime dramblių ir stebėsime laukinę gamtą netoliese esančiame regioniniame parke ir pažindinsimės su Kenijos bėgikų gyvenimo būdu bei tradicijomis. Taip pat keliausime į vietos turgų išsirinkti produktų, kuriuos valgo kalendžinai, viską gardinsime šviežiais mango, papajų ir kitais vaisiais.

Mažiau besitreniruojantiems grupės nariams, draugams ar šeimos nariams, vaikams tikrai surasime veiklų, kol kiti kibs į darbus treniruotėse. Kelionė subalansuota bėgikams, tačiau tiks ir nuotykiautojams ar atostogautojams.

(9 diena. Itenas - Baringo ežeras - Itenas)

Treniruočių viduryje leisimės į dienos kelionę link Baringo ežero, kuris telkšo už Kerio slėnio kalnų. Čia stebėsime paukščius, begemotus, krokodilus, susipažinsime su skurdesnės Kenijos dalies ir pusdykumių gyvenimo realybe. Su vietos gidais plauksime valtimi po ežerą, išlipsime jo salose, žygiuosime pakrantėje ir tyrinėsime Didžiojo Lūžio slėnio gamtą. Vakare po įsimintinos išvykos grįšime tolesnėms treniruotėms. (Besitreniruojantys pagal individualų planą ir siekiantys savo tikslų, galės į šią kelionę nekeliauti arba atidėti ją po turo). 

13 diena. Baringo ežeras - Hell's Gate parkas - Nairobis

Visą savaitę pasinėrę į Kenijos bėgikų gyvenimą, buitį ir treniruotes bei gerai išvėdinę galvas, atsisveikinsime su Iteno bendruomene. Pakeliui link Nairobio po pietų aplankysime Hell's Gate Naicionalinį parką, kur tarp laukinių žvėrių galima vaikščioti pėsčiomis. Parke, kuriame Liūto Karaliaus animacinio filmo kūrėjai gyveno ir piešė eskizus, bus gera proga dar kartą prasibėgti ir galutinai užtvirtinti viso Kenijos bėgimo nuotykio pabaigą laukinėje gamtoje. Nakvynė Nairobyje arba šalia esančiose lodžijose. Atsisveikinimo vakarienė.

14 diena. Nairobis - Europa

Priklausomai nuo skrydžio laiko - skrendame namo į Europą arba dar praleidžiame laiko Nairobyje - miesto pažinimui, paskutiniams suvenyrams ar vakarienei. 

15 diena. Namai


Logo element_Explorway_kelioniu agentura_5

Kelionės nuotraukų galerija

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_6

Papildoma kelionės informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:


 • Transportas ten kur reikės ir patyrę vairuotojai

 • Vietos skrydis lėktuvu

 • Treneris, treniruočių stovyklos vadovas

 • Kalendžinas vietos treniruočių mentorius, gidas ir bėgimo partneriai

 • Treniruočių planas kartu su pažintine pramoga aplinkiniame regione

 • Kilima Resort svečių namai Itene taip pat įkurti bėgikų

 • Viešbučiai ir lodžijos kitose Kenijos vietose

 • Maitinimas treniruočių stovyklos metu (vietos bėgikų dieta)

 • Kenijos viza

 • Vietos gidai ir kultūrinės programos

 • Gamtos parkų bilietai, safariai


Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:


 • Lėktuvo bilietai Europa - Nairobis - Europa (tarp 600-800 EUR)

 • Papildomi safariai Masai Maroje ir kituose parkuose ar atostogos Dianyje prie Indijos vandenyno (apie 400-800 EUR)

 • Asmeninis kelionių draudimas

 • Geresnės klasės viešbučiai treniruočių stovykloje Itene

 • Papildomos sporto salės, kinezeterapiauto ir masažisto paslaugos

 • Maistas ne treniruočių stovyklos metu (apie 10-20 EUR dienai)

 • Išlaidos vaisiams, gėrimams, suvenyrams, savoms reikmėms

 • Arbatpinigiai (vietos treniruočių partneriams ir bėgimo gidams, gamtos gidams, vairuotojams, svečių namų prižiūrėtojams)


SVARBU:


 • Po treniruočių stovyklos galima pasirinkti papildomus safarius Masai Maroje ar kituose parkuose, atostogas Dianyje ar kituose Indijos vendenyno kurortuose. TAI SUDERINAME INDIVIDUALIAI PRIEŠ PIRKDAMI BILIETUS Į KENIJĄ.

 • Kaina vienam žmogui apskaičiuota keliaujant 6 žmonių grupėje, ieškant geriausių kainos ir kokybės variantų, vadovaujantis ilgamete patirtimi. Tačiau bėgimas individualus sportas - norite bėgimo stovyklos tik sau ar daugiau patogumų treniruojantis - SUDARYSIME ATSKIRĄ PLANĄ IR KELIONĖS BIUDŽETĄ.

 • Kad galėtumėte pilnavertiškai sportuoti Iteno aukštumose - būtina aklimatizacija. Todėl kelionės maršrutas sudarytas su šalies pažinimu ir lengvesne programa pradžioje kelionės. Ne tik apsiprasite su aukščiu, tačiau ir pamatysite daugiau Kenijos. Be to, kelionė bus įdomi ir mažiau sportuojantiems draugams, ar šeimos nariams.

 • Į pagrindinį kelionės planą neįtrauktas baseinas, sporto salė, masažai ir indivualūs sporto planai. Tačiau visa tai galime suorganizuoti už papildomą kainą Iteno miestelyje ar po treniruočių stovyklos kitose, labiau turistinėse, Kenijos vietose.

 • Kenijoje - klimato įvairovė. Nuo +30 C tropinėje pakrantėje iki +12 C naktį tame pačiame Itene... Reikės atitinkamos aprangos, nepamirškite gerų bėgimo batelių (gali būti dvi poros) ir treniruočių aprangos.

 • Konkretus EXPLORWAY kelionių vadovas irgi tik žmogus ir dėl nenumatytų aplinkybių prieš kelionę gali pasikeisti. Tokiu atveju, užtikrinsime sklandų nuotykio įgyvendinimą arba atidėsime kelionę.


TRENIRUOTĖMS ITENE Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:


Kilima resort bėgikų svečių namai 

Kilima resort Itene pasirinkome, nes tai vienas geriausių kainos ir kokybės santykių šiame regione. Šiuose svečių namuose jausitės kaip savo namuose, šeimininkai taip pat profesionalūs bėgikai ir bėgimo treneriai, o maistas gaminamas vietoje ir su meile. Ant fantastiško Kerio slėnio krašto stovinčiuose namuose yra viskas, ko reikia gyvenimui ir poilsiui, aplinkui gausu malonių miško takelių bėgimui. Net ir nebėgantys grupės nariai čia galės leisti laiką kaip tikrame kurorte - medituoti, skaityti knygas, grožėtis pasakiškais Kerio slėnio vaizdais.


Bėgimo treniruotės ir partneriai/mentoriai

Koenas Raymaekersas - vienas geriausių Nyderlandų bėgikų dabar su šeima gyvena Kenijoje. Čia įkūrė svečių namus, organizuoja treniruočių stovyklas ir treniruoja pradedančius bei pažengusius bėgikus. Koenas stengsis subalansuoti jūsų bėgimo programą taip, kad ir gerai pasitreniruotumėte, ir pažintumėte Keniją iš širdies. 

Amosas Kimutai - ne tik profesionalus bėgikas, tačiau ir turizmo vadybą pabaigęs profesionalas gidas. Jis nuolat treniruojasi su žymiausiais šalies bėgikais, plaiko juos čempionatuose, pažįsta asmeniškai. Amosas kuria savo bėgimo gidų ir mentorių organizaciją Run With Amos ir kiekvienais metais priima Itene vis daugiau atvykėlių iš įvairių šalių. Amosas žino kiekvieną bėgimo trasą, jis supažindins su Kenijos bėgikų pasauliu ir pasirūpins, kad jūsų bėgimo treniruočių patirtis būtų nepakartojama.


Pažintinės išvykos tarp treniruočių

Kad ir kaip norėtųsi, tačiau treniruočių laikas per dieną bus ribotas - dažniausiai treniruositės ryte ir vakare. Visas kitas laikas bus skirtas vietos žmonių pažinimui, šeimų ir ūkių lankymui. Pasirūpinsime, kad pamatytumėte kaip gyvena kalendžinai, ištyrinėtumėte džiungles, panardytumėte vietos turguose, susitiktumėte žymius bėgikus, pasivaikščiotumėte viename lauke su žirafomis, paplaukiotumėte valtimi tarp begemotų ir šimtų paukščių ar parke surastumėte dramblių bei kitų gyvūnų. Po savaitės bėgimo treniruočių Itene apie Keniją žinosite daugiau nei bet kuris turistas praleidęs čia atostogas.Į KAINĄ ŠIAME NUOTYKYJE NEĮSKAIČIUOTA:Lornah Kiplagat treniruočių centras

Norintys susikoncentruoti tik į bėgimą ir turėti visas sąlygas vienoje vietoje treniruotis ateities startams, galės pasirinkti vienos žymiausių Kenijos bėgikių Lornohs Kiplagat įkurtą treniruočių centrą. Daugiau apie centrą skaitykite čia: www.lornah.com

Nors kambariai centre paprasti ir skirti tik poilsiui, tačiau čia rasite viską, ko reikia treniruočių savaitei - sporto salę, baseiną, saunas, specialistų priežiūrą, laisvalaikio zoną ir t.t. Šis centras skirtas rimtai nusiteikusiems siekti rezultatų. Papildoma priemoką už šį centrą vietoje Kilima resort - apie 400 EUR žmogui.


Kerio View viešbutis

Tai geriausias viešbutis visame Itene. Čia rasite ne tik tuos pačius vaizdus kaip ir Kilima resort svečių namuose, malonią aplinką, tačiau ir daugelį kitų paslaugų - restoraną, barą, baseiniuką atsigaivinimui, sporto salę. Už papildomą kainą viešbutyje taip pat bus galima užsisakyti su kinezeterapija ir masažu susijusias paslaugas. Kambariai šiame viešbutyje taip pat atitiks aukštus Kenijos apgyvendinimo įstaigų standartus. Papildomai už apgyvendinimo pakeitimą treniruočių stovykloje į Kerio View viešbutį priemoka - apie 500 EUR žmogui.


Treniruočių salės, planai, masažai ir kitos paslaugos

Apsigyvenus Lornah Kiplaga treniruočių centre arba Kerio View viešbutyje daugelis paslaugų bus įtraukta į priemoką. O jei gyvensite Kilima Resort svečių namuose sporto salę, masažus ar papildomas trenerių bei sporto medicinos paslaugas už papildomą kainą galėsite gauti viename iš aukščiau paminėtų centrų. Kaina priklausys nuo poreikių ir paslaugų dažnumo. Norinčius pasiimti savo trenerį, pakeisti programą ir turėti daugiau, ar kaip tik mažiau, paslaugų ir mažesnę turo kainą - kviečiame kartu su mumis planuoti savo atskirą bėgimo nuotykį.

Koen Raymaekers
Explorway kelionių vadovas
Logo element_Explorway_kelioniu agentura_7

Bėgimas man parodė Keniją - ji tapo mano namais. Čia sukūriau šeimą, su žmona Kenijoje auginame tris sūnus ir įkūrėme svečių namus vienoje gražiausių Kenijos vietų Itene, ant Kerio slėnio uolų skardžio, kur treniruojasi geriausi pasaulio bėgikai. Dabar aš noriu per bėgimą jums parodyti Keniją, jos kultūrą, supažindinti su šios šalies draugiškais žmonėmis ir fantastiška gamta. O kartu bėgimo treniruočių stovyklose padėti pasiekti savo geriausių rezultatų - nesvarbu, ar ruošiatės startams profesionaliai, ar megėjiškai.

Koen Raymaekers

Treniruočių vadovas, Nyderlandų bėgikas, svečių namų Kenijoje savininkas

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_9
Dažniausiai užduodami klausimai

KADA GERIAUSIAS LAIKAS BĖGIMO TRENIRUOTĖMS KENIJOJE?

Sausiausias metas Kenijoje ir Itene - sausio, vasario mėnesiai. Lietuviška vasara taip pat lepina gaiviu, bet ne lietingu oru. Nuo kovo iki gegužės Itene daug daugiau lietaus, miglos ir slidžių, molingų kelių - tuo metu geriau Kerio slėnį aplenkti. Ruduo pakankamai geras sezona bėgimui Kenijoje ir Itene, net jei truputi lis - nuo to tik gaiviau. Vis dėlto klimatas keičiasi, prognozuoti orus darosi vis sunkiau, o Kenijos bėgikai randa būdų treniruotis visus metus - todėl ir mes lietui lyjant rasime vietų ir veiklų kaip įgyvendinti visus treniruočių planus.

KĄ PASIIMTI KEIAUJANT Į KENIJĄ?

Daugelį dalykų galima gauti Kenijos supermarketuose ir didesniuose miestuose, tačiau verta pasiruošti treniruočių krepšį, pasiimti visus būtinus papildus, vaistus, kitas priemones sėkmingam bėgiojimui. Verta turėti dvi bėgimo patelių poras. Ikoniškas raudonas Kenijos molis, palijus lietui, gali gerokai išpurvinti batus. Kol vienus pasidžiausite po valymo, su kitais galėsite bėgioti. Tas pats galioja ir aprangai. Verta turėti lengvą treniruočių striukelę vėsesniems rytams ir vakarams.

AR GALIMA ITENE TRENIRUOTIS INDIVIDUALIAI?

Tikrai taip. Ypač jei jau vieną kartą pabuvosite Itene ir susirasite ten daugiau draugų bei bėgimo partnerių. Antra vertus, Explorway organizuoja turą taip, kad ir pamatytumėte šalies, susipažintumėte su kuo daugiau Kenijos gyvenimo, susitiktumėte vietos žmonių ir bėgikų, bet tuo pačiu galėtumėte ramiai treniruotis ir negalvoti apie organizacinius rūpesčius. Tai bus subalansuotas bėgimo atostogų nuotykis, kuriame galės dalyvauti ir nebėgantys grupės nariai.

PRAKTINIAI DALYKAI KELIAUJANT Į KENIJĄ?

SIM korteles su interneto gigabaitais įsigyjame tik atvykę į Keniją.  Kenijoje pagrindinės dvi kalbos - anglų ir svahili. Anglų kalba ir vyks daugelis bėgimo nuotykių Kenijoje. Pinigus geriausia Kenijoje išsiimti iš bankomato arba esant galimybei mokėti bankine kortele. Verta turėti šiek tiek USD stambiomis NAUJOMIS (nuo 2009 m.) kupiūromis (smulkius ir senus dolerius sunkiai iškeisite ar jais atsiskaitysite). Vienas USD svyruoja apie 120 KSH.

AR GALIMA KELIAUTI Į ŠIĄ KELIONĘ JEI NEBĖGIOJU?

Kelionė subalansuota bėgikams, tačiau šioje kelionėje lankysime safarius, egzotiškus ežerus, kalnus ir džiungles. Vietoje bėgimo treniruočių per atostogas Itene rasime daug daugiau įdomių veiklų ir žygių. Taip pat turėsite daug laiko atostogoms ir knygai ant fantastiško, akimis neaprėpiamo Kerio slėnio krašto. Nebėgantiems grupės nariams ir vaikams kaina šiek tiek mažesnė.

AR GALIMA ORGANIZUOTI KELIONĘ Į KENIJĄ PAGAL INDIVIDUALIUS POREIKIUS?

Tikrai taip! Čia rasite papildomų apgyvendinimo paslaugų ir treniruočių planų pasiūlymus. Taip pat norint susikoncentruoti tik į bėgimą ir treniruotes suorganizuosime Tau treniruočių stovyklą be safarių. Organizuojame bėgimo turus ir bėgimo klubams ar su jūsų pasirinktu individualiu treneriu. Kiekvienu kartu kainą skaičiuojame individualiai.

AR SAUGU KELIAUTI KENIJOJE?

Kaip ir daug kur besivystančiame pasaulye gali pasitaikyti visko, tačiau didžioji dauguma Kenijos žmonių labai draugiški, paslaugūs ir smalsūs. Didžiuosiuose miestuose ir turistiniuose paplūdimiuose reikia pasikliauti rekomendacijomis ir patarimais dėl saugumo, nesipuikuoti brangiais daiktais bei juos prižiūrėti, gerbti žmonių tradicijas ir privatumą.

Iteno miestelis, nors ir yra Kenijos provincija, bet dėl tarptautinio bėgikų dėmesio nuolat sulaukia svečių iš Europos ir kitų kraštų. Todėl baltas bėgantis žmogus čia tikrai nesukels daug reakcijų, nebent paskatinimo iš kitų besitreniruojančių kalendžinų.

Politinė situacija Kenijoje stabili, nors per rinkimus gentys mėgsta protestuoti ir net sukelti riaušes, tačiau po 2008 metų pilietinių neramumų Kenija „pasiskiepijo“ nuo didesnės nesantaikos. Britiškos tradicijos ir moderni konstitucija užtikrina ramybę šalyje. 2022 rugpjūtį Kenijoje vyko prezidento rinkimai, nors tai vėl kelia įtampas tarp skirtingų genčių ir rinkimų oponentų, tačiau stengiamasi, kad tai nevirstų dideliais pilietiniais neramumais.

Šalia Kenijos yra Somalis, kurio islamistiniai judėjimai taip pat kartas nuo karto pagraso geriau gyvenančiai Kenijai. Tačiau ir Somalis po truputi atsigauna, o teroristinės grėsmės nepastebimai nyksta.

KAIP SU LIGOMIS IR VAISTAIS KELIAUJANT KENIJOJE?

Dėl maliarijos ir kitų ligų visada rekomenduojame pasikonsultuoti su savo gydytoju/a, tačiau treniruočių vietoje Itene bent jau maliarijai per šalta. Tropinėje pakrantėje uodai pavojingesni, tačiau ir čia rizika susirgti maliarija yra mažesnė nei daugelyje kitų Vidurio Afrikos valstybių. Verta turėti sveikatos draudimą, galima pasiimti vaistų nuo maliarijos, tačiau gerti jų profilaktiškai nėra būtina - ypač treniruojantis. Vis dėlto, turite įsivertinti rizikas patys.

Privalomų skiepų vykstant į Keniją iš Europos nėra, tačiau keliaujant tarp Rytų Afrikos valstybių reikalingas Geltonojo drugio sertifikatas. Verta pasiimti vaistų nuo skrandžio problemų ir peršalimo, nes ir viena, ir kita gali užklupti Itene bei kitose Kenijos vietose. Regiono centras Eldoretas esantis už 30 km nuo Iteno turi puikių ligoninių, todėl, sunegalavus stipriai, visada sulauksite profesionalios pagalbos.

Verta pasiimti įtvarų traumoms, kitų bėgimo sportui reikalingų priemonių. Esant norui ar butinybei Itene galima sulaukti kinezeterapiauto ir kitų sporto gydytojų pagalbos.

COVID-19 situacija Kenijoje stabili, reikalingas skiepų pažymėjimas norint keliauti be testavimosi ir kitų problemų. O tikslesnę informaciją atnaujinsime prieš kelionę.

Parama socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms

Būtina paminėti, kad į EXPLORWAY kelionės pasiūlymo kainą įtraukta parama socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms, tokiu būdu EXPLORWAY dalinasi savo uždarbiu su minėtomis iniciatyvomis.

5 PROC. VISŲ EXPLORWAY KELIONIŲ KAINOS KELIAUS UKRAINĄ REMIANČIOMS ORGANIZACIJOMS


Daugiau apie EXPLORWAY skiriamą paramą socialinėms ir aplinkosauginėms akcijoms galite pasiskaityti ČIA.

Populiariausios kelionės

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page