top of page
Center Gradient Transparent

Bėgimo treniruočių gidas, mentorius Kenijoje

AMOS KIMUTAI

AMOS KIMUTAI

Įsimintiniausi nuotykiai:

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

Apie kelionių vadovo darbą:

Kalbos: anglų, svahili.
Būti profesionaliu bėgiku Kenijoje yra neįtikėtinai konkurencingas užsiėmimas ir retai kada sportininkų pragyvenimo šaltis. Vis dėlto, studijuodamas turizmo vadybą Kenijos universitete gavau galimybę profesionaliai treniruotis su geriausiais pasaulio bėgikais. O su daug darbo ir neatlėgstančia motyvacija vis dar turiu tikslų - patekti į didžiausias bėgimo varžybas pasaulyje. Antra vertus, gyvendamas Itene, pasaulio bėgikų sostinėje, turiu galimybę treniruotis su atletais iš viso pasaulio. Šiame krašte žinau visus takus ir takelius, turiu pajėgių bėgikų grupę, su kuria galime kartu treniruotis, esu bėgimo mentorius ir padėsiu jums pajusti visą Kenijos treniruočių malonumą, nesvarbu kokiu tempu jūs bebėgtumėte. Jei siekiate aukštų tikslų - mums pakeliui, jei norite tik pajusti Iteno gyvenima ir kelionę paįvairinti bėgimu Iteno plynaukštėse - aš taip pat jūsų paslaugoms.

SVARBU: Konkretus EXPLORWAY kelionių vadovas irgi tik žmogus ir dėl nenumatytų aplinkybių prieš kelionę gali pasikeisti. Tokiu atveju, užtikrinsime sklandų nuotykio įgyvendinimą arba atidėsime kelionę.

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Atsiliepimai

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page