top of page
Center Gradient Transparent

KOEN RAYMAEKERS

KOEN RAYMAEKERS

1) Per 2:10.35 įveiktas Roterdamo maratonas 2012 metais
2) Tris kartus tapau Nyderlandų pusmaratonio čempionu
3) Kenija tapo mano namais - čia šeima, Kilima svečių namai, bėgimo treniruotės ir daug svečių

Įsimintiniausi nuotykiai:

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

Apie kelionių vadovo darbą:

Kalbos: anglų, olandų, suahili
Bėgimas man parodė Keniją - ji tapo mano namais. Čia sukūriau šeimą, su žmona Kenijoje auginame tris sūnus ir įkūrėme svečių namus vienoje gražiausių Kenijos vietų Itene, ant Kerio slėnio uolų skardžio, kur treniruojasi geriausi pasaulio bėgikai. Dabar aš noriu per bėgimą jums parodyti Keniją, jos kultūrą, supažindinti su šios šalies draugiškais žmonėmis ir fantastiška gamta. O kartu bėgimo treniruočių stovyklose padėti pasiekti savo geriausių rezultatų - nesvarbu, ar ruošiatės startams profesionaliai, ar megėjiškai. Pažintis su greičiausiais ir ištvermingiausiais pasaulio žmonėmis Kenijoje pridės motyvacijos bei žinių bet kurioje gyvenimo srityje. O be to, saulė, grynas oras, daug saldžių vaisių, šalia ūbaujančios džiunglės, krūmynai su drambliais, ežerai su krokodilais ir begemotais - tai gali tapti jūsų geriausiomis atostogomis ;)

SVARBU: Konkretus EXPLORWAY kelionių vadovas irgi tik žmogus ir dėl nenumatytų aplinkybių prieš kelionę gali pasikeisti. Vis dėlto, už Koeno nugaros yra dar dešimtys puikių Kenijos ir pasaulio bėgikų pasiruošę jums padėti pažinti šalį ir treniruotis.

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Atsiliepimai

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page