top of page
Center Gradient Transparent

CARLOS SAEZ PATINO

CARLOS SAEZ PATINO

1. Gyvenimas Kenijoje ir gilus šios nuostabios šalies pažinimas
2. Nardymas koraliniame rife Zanzibare ir Azoruose nardymas su pelėdinėmis rajomis
3. Laipiojimas uolomis Railay paplūdimiuose Tailande
4. Klausymasis kvietimo melstis islamiškame Feso mieste, Maroke
5. Pasiekta Teidės ugnikalnio viršūnė Tenerifės saloje

Įsimintiniausi nuotykiai:

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

Apie kelionių vadovo darbą:

Kalbos: ispanų, anglų.
Esu profesionalus šeimos terapeutas Šiaurės Ispanijoje, Astūrijoje, tačiau jau nuo 2010 metų, kai kartu su EXPLORWAY įkūrėju Mykolu nukeliavome į Keniją, degu kelionėmis ir kelionių vadovo darbu. Viena neatsiejamų kelionių vadovo darbo dalių - psichologinė praktika. Valdyti grupę, išklausyti žmonių lūkesčius, suorganziuoti išskirtines patirtis, o galiausiai suteikti savo keliautojams džiaugsmą - tai kas motyvuoja mane EXPLORWAY kelionių darbe. O kur dar fantastiški vietos žmonės Kenijoje, Azoruose ar kituose pasaulio kraštuose. Keliaukime kartu, nes viena gera kelionė, gali apversti gyvenimą aukštyn kojomis!

SVARBU: Konkretus EXPLORWAY kelionių vadovas irgi tik žmogus ir dėl nenumatytų aplinkybių prieš kelionę gali pasikeisti. Tokiu atveju, užtikrinsime sklandų nuotykio įgyvendinimą arba atidėsime kelionę.

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Atsiliepimai

Prieš kelis metus kelionė į Keniją buvo mano pirmoji tolima išvyką už Europos. Mūsų kelionių vadovas Carlosas puikiai pasiruošė ir sudėliojo programą: skrydžiai vietoje ir laiku, kelionių transportas taip pat, nakvynės Kenijoje taip pat užsakytos. Ir tai suorganizuoti turėjo būti labai nemažai darbo. Vos ne kiekvieną dieną mes judėjome per neturistinę ir turistinę Keniją iš vietos į vietą. 

Man kelionė į Keniją kartu su Carlosu buvo verta 100%. Tai ką mes pamatėme ir patyrėme, ką pati šalis mums atskleidė... tiesiog padarykite tai! Tai buvo geriausia kelionė, kokią kada nors turėjau!


Carlosas vienas draugiškiausių žmonių Žemėje. Keliavome su Carlosu ir po Keniją, ir po Tanzaniją, Šiaurės Ispanijoje, kur jis ir gyvena. Tai žmogus, kuris nuolat palaiko kompanijoje gerą nuotykio dvasią, pareigingai organizuoja kelionės veiklas, nepamiršta vakare pasilinksminti su grupe, o ryte pirmas išsiruoš į naują žygį. Kas svarbiausiai, Carlosas visada išklausys ir bandys pagelbėti - šeimos terapeuto ir psichologo kvalifikacija tikrai padeda kelionių vadovo darbe.

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page