top of page
Center Gradient Transparent

Žygių ir kelionių vadovė, Italijos gamtos gidė

MARGARITA IVAŠKO

MARGARITA IVAŠKO

1. Gyvenimas budistų vienuolynuose Indijoje.
2. Gyvenimas ir gamtos tyrinėjimai Italijoje, Portugalijoje nuo 2010 m.
3. Kelių savaičių žygiai senoviniais takais per kalnų miestelius, be telefono ir transporto.
4. Naktiniai žygiai į veikiančius vulkanus.
5. Susitikimai su seniausiais pasaulio medžiais, o taip pasimatymai su Lietuvos miškais po ilgo nebuvimo.

Įsimintiniausi nuotykiai:

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_1

Apie kelionių vadovo darbą:

Kalbos: lietuvių, italų, rusų, anglų
Aš Margarita. Jau kelis metus, organizuodama žygių keliones, aš praeinu tūkstančius kilometrų per kalnus, miškus, ugnikalnius, dykumas, palei upes, jūras ir vandenynus... Nesiekiu užkopti ant aukščiausių viršūnių ar pamatyti gražiausias vietas iš kažkieno sudaryto sąrašo. Gamta mane išmokė, kad kartais pakanka tiesiog pakelti akis į žvaigždėtą dangų, susitikti žvilgsniais su laukiniais gyvūnais, įsiklausyti į tylą, paliesti augalus, susitikti šypsenomis su vietiniais gyventojais ar pagulėti ant veikiančio ugnikalnio žemės - atkurti ryšį su gamta ir savimi.

Tam, kad tai įvyktų, būtina išmokti keliauti sąmoningai ir lėtai, išmokti atsiverti naujai vietai be išankstinių nusistatymų, įsiklausyti į jos pasakojamą istoriją ir į tai, kaip ji mus paliečia.

Logo element_Explorway_kelioniu agentura_3

Atsiliepimai

Tai buvo nuostabi kelionė❤️Kelionės vadovė Margarita išmintinga, pateikianti daug informacijos, jaučia grupę, net kiekvieno emocijas🥰 Pirmą kartą sutikau tokį šiltą ir profesionalų žmogų😀AČIŪ TAU, MARGARITA.
Tai pati įspūdingiausia mano kelionė profesionalios gidės deka. Tiek dar norėčiau daug pasakyti... įspūdžiai nepakartojami ir neperteikiami tai turi pajusti pats.
AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ!❤️🥰❤️

Pirmąsyk išsiruošiau į Margaritos organizuojamą pažintį su šiais mažais, nepaprasto jaukumo turinčiais miesteliais, kalnų takeliais pasiekiamus išliejant ne vieną lašą prakaito😀 Ačiū Margaritai už nuostabiai pravestą žygį, naujus atradimus (kurių skaičių net pamečiau), pasakojimus apie vietinių žmonių gyvenimą, verslus.

Noriu pasidžiaugti ir tarti didelį AČIŪ Margaritai, už žygį viena gražiausių pasaulio pakrančių - Penkių Žemių regione Italijoje. Labai džiaugiuosi, kad pirmasis mano tokio tipo žygis buvo su Margarita.

Margaritos tobulai suplanuota kelionė, supažindino mus ne tik su bundančia gamta, išvaikščiojom takus, kurie jungia pasakiško grožio spalvotus miestelius ir kaimelius, suskaičiavome ir ne tik🤣 šimtus laiptelių... Daug įspudžių, daug juoko, daug saulės... 🌞 Ačiū Margaritai, kad galėjau tai pamatyti ir pajusti❤️

Tinkamiausias laikas keliauti yra
 DABAR 

Susikurkite savo individualią kelionę! EXPLORWAY pateiks jums išskirtinius kelionių pasiūlymus pagal jūsų norus ir pageidavimus.

bottom of page